Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyes csajok miért jönnek...

Egyes csajok miért jönnek mindig ezzel?

Figyelt kérdés
Egyre többször látok olyan jellegű kérdéseket, amiben a kérdést feltevő csajszin van súlyfelesleg, vagy szimplán dagi. Egyből arról az "igazságtalanságról" írnak, miszerint: ők nem esznek csokit, chipset, egészségesen kajálnak, mozognak, de... a környezetükben lévő ÖSSZES vékony csaj meg degeszre eszi magát chipsszel, csokival, kólával, burger kinggel, mégsem hízik egyik sem.
2019. ápr. 8. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Az a lány nyilván elmúlt már 20. Sokaknak ilyen marad az alakja még 2 gyerek után is.

De akkor tessék, pár másik kép:

[link]

[link]

[link]

2019. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Öcsém este 3-4x eszik. Sajtos melegszendvicset, sajt s tészta minden mennyiségben. És Iszonyat vékony. Nekem meg durván oda kell figyelnem az étkezésemre, konkrétan kenyér, tészta nem jöhet szóba, még kis adagban sem, különben tokásodom, buci lesz a fejem...
2019. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%
2019. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg van ilyen. Az unokatesóm egyáltalán nem figyel erre oda és majdnem mindenhez eszik fehér kenyeret, rengeteg tésztát eszik, sokat nasizik (chips, csoki, sütik, fagyi stb.), sok gyorskaját is eszik, kólát iszik, nem sportol semmit és 36 évesen, 170 centi körüli magassághoz is 52 kg, vékony. Én 23 éves vagyok, 75 kg szintén 170 centihez úgy, hogy nem eszem kenyeret, péksüteményt, gyors kaját, mentes vizet iszom, a nasim az max. alkalmakkor egy kis csokit és süteményt, sok zöldséget eszem, salátákat, csirkemmelet, heti két alkalommal jógázom. Én is szoktam ezen szörnyülködni, mert valahol tényleg rossz érzés és az ember igazságtalanságnak éli meg. Nem másokat hibáztatok és nem másra kenem, de attól még valahol zavar és irigylem azt, aki ennyire jól járt.
2019. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorlatilag 25 éves koromig azt ettem és annyiszor, amit akartam, pálcika voltam. Aztán szépen lassan elkezdett lassulni az anyagcserém és így 34 évesen már oda kell figyelnem a kajázásra, kenyeret szinte teljesen elhagytam, tészta is max. csak durum, cukrot évek óta nem fogyasztok, lisztet se nagyon, ha valamibe nagyon kell, akkor zab... Nem élem meg büntetésnek és nem nyafogok emiatt, tök finom ételeket eszek, nasi is gyümölcs és külön örülök neki, hogy lassan itt az eperszezon, a cseresznyéről nem is beszélve. Viszont van olyan ismerősöm, aki gurul és csak néztem, mikor panaszkodott, hogy nem tud lefogyni, közben meg harapta a hamburgert.
2019. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem aki lepontozott egytized másodpercre boldog volt és kiélte magát a nem hasznos válaszomon, de nem baj, biztos küzd a kilóival.
2019. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól van, látom sikeresen betalált, amit írtam!😁
2019. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!