Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyes csajok miért jönnek...

Egyes csajok miért jönnek mindig ezzel?

Figyelt kérdés
Egyre többször látok olyan jellegű kérdéseket, amiben a kérdést feltevő csajszin van súlyfelesleg, vagy szimplán dagi. Egyből arról az "igazságtalanságról" írnak, miszerint: ők nem esznek csokit, chipset, egészségesen kajálnak, mozognak, de... a környezetükben lévő ÖSSZES vékony csaj meg degeszre eszi magát chipsszel, csokival, kólával, burger kinggel, mégsem hízik egyik sem.
2019. ápr. 8. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
mert nincs jobb dolguk vagy frusztráltak.
2019. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Letezik ez a jelenseg. En is vekony vagyok, pedig sokat eszem. Ez van
2019. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Egészség tudatosság nincs jelen az emberekben. Valakinek a 2 utca séta a mozgás, valakinek a Balaton napi körbe bringázása.

A másik, hogy pajzsmirigy beteg a magyarok fele. Najó, picit több, mint a fele. És nem vizsgaktatják meg magukat.

Az étkezés megint olyan, hogy kinek mi a sok / kevés. Kollégám a csioszet nem is számolja, mert az nem étel, csak nasi.


Ezért lenne jó testnevelés órán (ha már emelt óra számban kötelező) valódi test nevelést csinálni és beszélni az egészséges életmódról is.


A súly miatt azért aggódnak a lányok, mert irreálisan photoshoppolt képeket kapnak a magazinokban ideális nőnek beállítáva. Csak nem tudják, hogy a valóságban ezek a nők nem olyanok, mint a címlapon.


És még van nagyon sok összetevője. Nem egy faktoros a történet. Nagyon sok mindenen múlik.


És sokan még mindig a BMI-ben hisznek - ami szomorú.

2019. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
87%
Szerintem az említet hölgyek kérdése inkább költői, és sokkal inkább vígasztalást valamint egy együtt érző személyt keresnek, aki mond nekik pár bókot, szép szót. Biztos létezik ilyen, hogy egészséges életmód mellett is nagyobb a súlyfeleslege, mint az átlagnak, de lássuk be nem annyira gyakori mint ahány ilyen kérdés van. Sajnos vannak olyan genetikával rendelkezők, akiknek sokkal többet kell tenni azért, hogy egészséges súlyúak legyenek, de az biztos hogy aki ténylegesen TESZ valamit érte, az 98%hogy vékony, vagy minimum egészséges a súlyfeleslege. Attól, hogy csak gyümölcsöt eszik valaki, még nem fog fogyni, mert pl a 20db narancs amit egymás után cuppant be az ugyan úgy hízlal... Szerintem ne idegesíten a téma. Pont ugyan az a helyzet, mint a férfiaknál a farokméret. Valaki elégetedd a sajátjával, valaki nem :)
2019. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ilyet még nem láttam itt kiírva.

Rám is igaz, hogy nem eszek ilysmit és sportolok, mégsincs modellalkatom, csak átlagos. Sem kilókban, sem centikben mérhető súlyfeleslegem nincs azonban.


Viszont az igaz, hogy vannak olyan lányok, nők, akik genetikailag nagyon vékonyak (más genetikával olyan alakot már el se lehet érni), függetlenül attól, mit esznek.

2019. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Illusztrálom:


Ez egy átlagos, normális, nem túlsúlyos alak. Nem vékony, de nem is duci:

[link]

Nyilván lehet belőle fogyni egy pontig, de drasztikus változás nem lesz.


Az ilyen alak viszont genetika, aki ilyen, ehet bármit:

[link]


Van, akinek tetszik, van, akinek nem, ízlés dolga.

Viszont az első típusból akkor se lesz ilyen, ha salátalevélen él, a második meg akkor se fog elhízni, ha minden nap a mekiben ebédel.

Na, ez a genetika.

2019. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem igazán van olyan, aki bármiből, bármennyit ehet felnőtt korban. Tiniként elég gyakori.

Én vékony vagyok, tiniként sovány voltam. Ettem normálisan, de nem zabáltam, mint nagyon sokan mások. Most is eszem édességet, sütit. Én is megkapom, hogy persze én ehetek. De azt nem fogják fel, hogy én nem egy tábla csokit zabálok be, meg nem fél tortát, hanem egy-egy kis szelet csokit és egy szelet sütit, és nem is naponta. Akik panaszkodnak, azoknak meg iszonyat sokat esznek. Más fogalmaik vannak a normál mennyiségekről.

2019. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem bármennyit, hanem "bármit", ezen volt a hangsúly.

Én pl nemhogy egy tábla csokit, de egy kockát se eszek meg, maximum egyszer havonta.

2019. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Aki meg lepontozott, az fejtse már ki, mivel nem ért egyet pontosan.
2019. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
6: A második link nem egy alkatilag vékony nő, hanem egy gyerek. Gyerekek és felnőttek esetén nagyon más ez a kérdés.
2019. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!