Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok csúnya?

Miért vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ápolatlan, se túlsminkelt tömeglány. De egyszerűen csúnyának látom magam. A pasik is csak visszautasítanak pedig alapvetően a személyiségemmel sincs gond.

2019. febr. 25. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mondok egy olyat ha gondolod küldj 2-3 képet ahogy általában kinézel. Tehát neked legyen természetes (ne díszpompás képet mutass ahogy évente 1x nézel ki), ha gondolod takard ki az arcod, ha nem akkor arról is tudok valamit mondani. Illetve hány éves vagy és magasságod mennyi.

Bármelyikre lehet már valamit mondani, de tényleg semmit nem tud senki.

Ha félsz persze nem kell, csak így senki nem tud semmit mondani, mert semmit nem tud rólad senki az itt írók közül, a barátaid meg mondanak valamit amit nem hiszel el.

Ha mondasz valamit megpróbálok segíteni, ha nem akkor igazából sok sikert hölgyemény, mert az én segítségem kimerül ennyiben és másoké is:)

2019. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy küldök, de nem rakom ide ki
2019. febr. 26. 08:05
 13/17 anonim ***** válasza:
küld nékem is!
2019. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldheted:)
2019. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Írjatok
2019. febr. 27. 19:24
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert szüleidtől ilyen géneket kaptál.

Amúgyis, a szépség relativ .

2019. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Küldhetsz nekem is

L

2019. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!