Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok csúnya?

Miért vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ápolatlan, se túlsminkelt tömeglány. De egyszerűen csúnyának látom magam. A pasik is csak visszautasítanak pedig alapvetően a személyiségemmel sincs gond.

2019. febr. 25. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Látatlanba hogy mondasz bárkiről bármit?


Genetika, előnytelen öltözködés, peches vagy az emberek kiválasztásában stb.

Számtalan oka lehet, de látatlanban ennyi jut eszembe:)

2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2019. febr. 25. 22:28
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Jaja, genetika+kisugárzás esetleg+ esetleg még szomorú arckifejezés esetlegesen; vagy pedig fáradtság is tükröződhet esetlegesen az ember arcán. És lehet olyan lehúzó, lehangoló is olyankor esetlegesen az ember társaságában tartózkodni.:S


Én ismerek olyat, elég sok felmenőjét ismerem, nagy házban laknak; a többiek meg jöttek vendégségbe; meg szal a testvérei szépek is lettek; de ő a családbeli genetikák egyvelegének valami olyan csúnya egyvelegét/összességét/összképét örökölte; hogy inkább nézel a Napra , de rá nem. Szal pl arra gondolok, hogy a fejformáját az anyjától örökölte, az orrát a nagyapjától, a száját az apjától stb; és akkor pont ilyen szerencsétlenül válogatódtak össze benne a genetikák, hogy sajnos szegényke nem lett szép; de még ígyis vőlegény!!:)

2019. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor talán még van esély
2019. febr. 25. 22:37
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Küldj képet. Így látatlanban nehéz mondani bármit is.
2019. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha írsz küldök
2019. febr. 25. 22:42
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Nincs mit


Amit tanácsolok azaz hogy biztos van barátod/néd akivel jóban vagy és tudod hogy őszinte. Kérdezd meg hogy szerinte van e baj veled külsőre, ő mit változtatna stb.

Ja és lehetőleg olyan ember legyen akinek adsz a szavára ebben a témában.


Ennek jóval több értelme van mint itt megkérdezni, hogy mi a baj, mert leírhatod te 1000 szóval is a méreteid, kinézeted úgysem bürökratikus úton ítél meg senki ezt végignyálazva, hanem rád néz és kész.

Szóval vegyél erőt magadon, kérdezz meg valakit aki már látott egyáltalán aztán jóval nagyobb inger fog érni mint itt a gyik-en a semmi alapján:)

Hajrá hölgyemény:)

2019. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, fiúhaverokat is és azt mondták semmi baj nincs velem. Nem tudom, ha belenézek a tükörbe nem ez jön le
2019. febr. 25. 22:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Tiniként mindenki csúnyának látja magát. Majd kinövöd.
2019. febr. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kihez hasonlítod 'csunyaságod', ki az a 'szép', akihez hasonlítani akarsz?

.

Az, hogy csunyának látod magad, nem a szemed hibája. Az agyával lát az ember.

2019. febr. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!