Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszépülni?

Hogyan tudnék megszépülni?

Figyelt kérdés
Arról volna szó,hogy a külsőmmel kapcsolatban nagyon durva visszajelzéseket kapok szinte mindenkitől, akit ismerek( és nem kapok jókat, max sajnálatból:S), és én se vagyok megelégedve vele(néha ki vagyok borulva eléggé).Nem akarok átlagos lenni, egyszerűen külsőleg ki akarom hozni magamból a maximumot. (nem vagyok plázacica és nem is akarok az lenni:S, és vannak barátaim fiúk-lányok vegyesen, akiket nagyon szeretek, és ők is engem, szóval nem is erről van szó) Csak az a gond, hogy nem értek az ilyen szépészeti dolgokhoz, igencsak le vagyok maradva:S sokan mondták, hogy a haj sokat számít, csak nem tudom, hogy az arcomhoz melyik frizura állna jól...(ovális forma, jobb arc előnytelenebb, mint a bal,stb) és az arcomon is lehetne mit javítani, szóval nem tudom, vmi krémet, vagy ilyesmit nem tudnátok e ajánlani(nem kell gyors megoldás. csak hatásos legyen. és lehetőleg ne smink legyen,vagy csak finom..) mindegy, ha valakinek van ötlete, akkor írjon! és bocs, ha sokat írtam, egy 15 éves lány...
2008. nov. 8. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris menj el fodrászhoz, ő majd segít,hogy az arcformádhoz milyen frizura álln ajól,és akkor egyeztettek,hogy melyik egyezik a stílusoddal.Aztán menj el kozmetikushoz, ő is fog krémet ajánlani, és kikezel, az is nagyon haszbos.És ha még sminkre is szükség van, akkor szerezz be egy jó minőségű szempillaspirált, egy szemcerkát,ami illik a szemedhez/arcodhoz, esetleg szemhélypúdereket, alapozót ,púdert korrektort, szájfényt.Sok szerencsét:)

U.i.: Én a kozmetikus és a fodrászt mindenképpen ajánlom,ha változtatni akarsz.:)

2008. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nemtudom,hogy a viván,szoktad e nézni a randikommandó című műsort.Meglepő változásokon mennek keresztül az oda jelentkező leányzók.Pedig,csak egy fodrász,stylist,és egy sminkes veszi "kezelésbe" a jelentkezőt.Pár lépésben,egészen megtudsz változni.Lépésenként megpróbálom neked összeszedni,hogy kikhez fordulhatsz,ha egy nagyobb átalakuláson szeretnél keresztül menni.

1.,ELÉGEDJ MEG ÖNMAGADDAL.Hiába hozzák ki belőled a maximumot,ha te nem vagy megelégedve saját magaddal,sosem fogod magadra a tükörbe belenézni aztmondani,hogy "szép vagyok."Ez úgy kb 0ft :)))

2.,EGY FODRÁSZ.A fodrász tudni fogja,hogy a te arcodhoz,milyen haj illik,mind színben,fazonvab stb.Ha festetni esetleg nem is szeretnéd,már 1-2 árnyalattal sötétebb/világosabb(mint az eredeti hajszíned)melír is sokat dob.A fazont,közösen megbeszéled a fodrászoddal.Elmondod,hogy mik az elképzeléseid,és megcsinálja ebből,ami neked jóláll,és kicsit javít azon ami nem.Árban ez kb 4000ft.

3.,RUHA VÁSÁRLÁS.Nem kell,hogy több 10ezret költs,meg,hogy nem is tudom milyen drága rucikat vegyél.Az angol használtruhákban,már egész olcsón,minőségi ruhákat fogsz kapni,és utána 1000% h ugyanazt a rucit megtalálod a márkás boltokban is,csak 10ezerrel drágábban.Mondjuk,ha veszel egy cipőt,egy nadrágot,egy rövid és egy hosszú ujjut,és egy kabátot,kb 15ezer ft.De ez lehet picit drágább/olcsóbb is.

4.,SMINKES.Én a te helyedben elmennék,és mondanám,hogy nem alkalmi meg stb sminket szeretnél,hanem valami szolid,finom sminket,amit a mindennapokra te is el tudod magadnak készíteni,illetve tanácsot is kérhetsz,hogy mi áll jól a te arcodhoz(színek stb..)

5.,KOZMETIKUS.Egyszer rendbehozza az arcodat,utána lehet,hogy havonta vissza járnál,de az is lehet,hogy egyszer mész csak el,és ő ad tanácsokat,hogy milyen kozmetikumokat használj a te arcodhoz.

/Pici cutte/

2008. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.Szóval fazonban* akart lenni,és elfelejtettem leírni,hogy a smink az olyan 2500ft lesz,a kozmetikus meg 2000körül:)

/Pici cutte/

2008. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék,hogy nekem egy nagykezelés kozmetikusnál,tehát a teljes rendbehozás az 4200 ft a DIÁKoknak.Szóval nem mondanám 2000 forintnak,a smink az nálunk is annyi.És a fodrász,kozmetikus tényleg jót tesz,magadnak is,mert jobban fogod magad érezni tőle :)
2008. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, nem tudom h a "le vagyok maradva" kifejezés mit takar, de a kozmetikusnál semmiféleképpen ne feledkezz meg a szőrtelenítésről. Ha ez neked is alap, kérlek ne haragudj, természetesen nem rosszindulatból mondom. Gyakran látom h egy amúgy nem csúnya lányt az "rondít" el, hogy bajsza/fekete szőre van a kezén vagy épp nincsen kiszedve a szemöldöke. Ezt egy barátnőnek is kellemetlen lehet megmondani. A legrosszabb, h otthon, lámpafénynél esetleg nem is látszik h van egy pici bajusz, de napfénynél már igencsak visszataszító. Sztem ez fontos...
2008. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen durva visszajelzéseket kapsz?
2008. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!