Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek olyan mint ez a...

Hogy legyek olyan mint ez a két lány?

Figyelt kérdés

Szóval olyan is szeretnék lenni,mint Selena Gomez,és olyan is,mint Jasmine Villegas ( Justin Bieber - Baby klipben található főszereplő csaj).


Selena Gomez

[link]


Jasmine Villegas

[link]


Gondolok itt ruhára,hajra,stílusra,dumára... köszönöm előre a NEM SÉRTŐ,ÉRTELMES válaszotokat.

14/L :)


2010. jún. 29. 21:23
 1/10 anonim válasza:
80%
Kérlek szépen téged,ne legyél olyan, mint ők.
2010. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

növeszd meg a hajd fesd be feketére...hordj divatos cuccokat..és legyél egy pláza*icsa...ne akarj olyan lenni mint ők:Psokkal jobb vagy most úgy ahogy vagy:P16/L

(bár megjegyzem én is inkább lennék más..de ez van el kell fogadnixD)

2010. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2010. jún. 29. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

a két csajban az a közös, hogy mindkettőnek csúnya a szemöldöke.

tehát: vedd a kezedbe a szemöldökcsipeszt. hunyd be a szemed. kezdd el találomra tépkedni a szemöldököd.

nyald le a hajad, hogy olyan fejed legyen, mintha rátaposott volna egy ló, majd vegyél fel egy, a te méretednél 2 számmal nagyobb felsőt [minél bonyolultabb, annál jobb], és arra egy rád való másik felsőt, de megteszi egy kendő is.

a siker garantálz ;)

az esetleges helyesírási vagy egyéb hibák meg most nem kerülnek javításra.

2010. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a szemöldökös tetszett :D
2010. jún. 29. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:

próbáld meg a saját adottságaidat felhasználni a dologhoz.a két csajnak eléggé más a haja, szóval válaszd ki az egyiket és vágass olyat a fodrásszal(bár nem igényel majd tőle túl sok kreativitást a megbízásod...).ilyesmi cuccokat szerintem a Bershkában,Pull&Bearben, Stradivariusban,esetleg a H&M-ben lehet kapni szerintem,ott ajánlom h nézz körül.

sminkben egyszerű alapozás, szempillaspirál,szájfény szerintem elég ehhez, de ha akarod kihúzhatod vékonyan a szemed alul egy fekete ceruzával.

és a 2.kép alapján: használj idióta fekete körömlakkot.


komolyan, nem egy nagy "was ist das" ez a két csaj, elég könnyű lekoppintani a stílusukat

20/L

2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ekkora fannak lenni...szerintem fogadd el magad max önbizalom növelés kéne hoyg ne akarj másokra hasonlítani:)

13/L

2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :)
2010. jún. 29. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:

ne akarj másra hasonlítani, Te Te vagy! nem azért nézel ki máshogy,hogy ugy nézz ki mint ők xD

remélem érthető volt,de késő van már:):)

2010. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem,és azért köszi a választ :)
2010. jún. 30. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!