Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek csajos lány?...

Hogyan legyek csajos lány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és szeretnék nőiesebb lenni.Hogyan öltözködjek,sminkeljek,hogy hordjam a hajam és hogyan viselkedjek?

Nőiesebb szeretnék lenni,nem qurva!

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. aug. 2. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hullámos, loknis haj


szoknyák (mondjuk térdig érő A vonalú)


blúzok


halvány rózsaszín, és visszafogott nem harsány színek.


minőségi ékszerek

2010. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

és szerinted hogyan érjem el a hullámos hajat,mert eredetileg szög egyenes a hajam?

2010. aug. 2. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:

hajcsavarókkal :) nem tart soká hajmosi után becsavarni és megszárítani:)

egyébként szerintem a hajad hordd változatosan göndör, konty, ilyen-olyan copfok, fonott stb:) elég egy héten 1-2-szer valami különösebb frizura, fölösleges minden nap, az csak feltűnősködés.

Smink: ne használj sokat, és legyél visszafogott a színek területén. Mindenképp illeszkedjen a ruhádhoz vagy a kiegészítődhöz a szemhéjpúder, ha épp teszel fel (ezt sem fontos mindennap). Jó színek a barna árnyalatok, pasztelles színek, halvány rózsaszín, lila, vagy ha a rucidhoz illik akkor zöld, kék is akár, de ne legyen túl feltűnő. az alapozóval mérsékelten, inkább ápold a bőröd krémekkel, vagy arcpakolással, hogy szép legyen, és ha vmi pattanás jön közbe, akkor korrektor. szemkihúzást szerintem csak szolidan, vagy nem is fontos. a szempillaspirál mehet. rúzst ennyi idősen fölösleges, de ha később használsz, akkor szintén az aktuális összeállításhoz illőt, és ne feltűnő csillogós stb. színűt.

öltözködés: hordjál sok szoknyát, főleg hosszabbakat, térdig vagy kicsit a fölé érőket, de semmiképp sem minit (főleg ne nagyon magas sarkúval, az bizony "qurvás":) A hosszabb szoknyákhoz nyugodtan vehetsz magassarkúkat, bár ennyi idősen azért inkább alacsonyabb fazonokkal próbálkoznék a helyedben:) Nadrágok terén hanyagold a cicanacit, leggingset az nagyon igénytelen, és szerintem az a farmer is, ami nagyon feszül. Továbbá a lógó ülepű, szaggatott, strasszköves, egyéb feliratos nadrágok sem túl nőiesek. A szövetnadrág egyébként szerintem csinosabb, mint a farmer sokkal. Felsők: ne legyen túl kivágott, de nyugodtan megmutathatja az alakod, színekben itt is legyél ízléses, bár felsők terén jöhetnek a harsányabb színek is szerintem (persze nem a pink és a neonzöld :D) :)

Végősoron mivel nyár van, én pl. ilyen és hasonló fazonú ruhákkal próbálkoznék, ezek nagyon csinosak és csajszisak:) [link]

Cipők terén hanyagold a konzervet meg a sportcipőt, inkább csinos félcipők, esetleg p.csaszar topánka, magassarkúk (de mondjuk ne platform meg parafatalpú, az nagyon trampli!) ősszel bokacsizma, stb :) remélem segítettem!

2010. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja és egy-két csinos kalap, öv, sál, és tényleg igényes, nem bizsu ékszer nagyon fel tudja dobni az összeállításokat:)
2010. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

egyébként azért kérdeztem,hogy szerinted mivel hullámosítsam a hajam,mert ha a fodrász becsavarja 1-2 ór aután kidobja a hullámot és nagyon vékony és töredezik.

2010. aug. 2. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy jobb, ha nem hullámosítod, mert attól csak jobban fog töredezni. nekem egyszer dauerolva volt, és az annyira tönkretette, hogy utána le kellett vágatnom, annyira ronda töredezett lett a vége. Egyébként vannak ilyen hajmosás utáni fixálós hajhabok, abból is van hullámosítós, az nekem benn szokott maradni 1 napig. de lehet, hogyha simát veszel, és esetleg bekened vele a hajad miután felcsavartad, akkor tartósabb lesz. De ha vékony, és törik, egészségesebb, ha nem kínoz ilyenekkel a hajad. Az egyenes haj is tud nagyon csinos lenni :)
2010. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi

még nyugodtan írjatok

2010. aug. 2. 22:37
 8/12 anonim ***** válasza:
vegyél tárcsás hajszárítót, meg hajfixáló hajhabot, és azzal tuti megáll a hajad, és nem is lesz töredezett:-D
2010. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

jöhetnek még stílusváltásos ötletek :P

2010. aug. 4. 21:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem a szövet cuccokat és a kalapokat hanyagold, mert egy csinos és konzervatív 40esnek fognak nézni. Egy csinos farmer, egyenes szabás, egyszerű fekete cipő, kicsit lehet magas is, pólók, toppok, vidám színekben (akár neonzöld és pink is ha olyan), elvégre most vagy fiatal. Ha nem teszel ki mindent a kirakatba, és nem viselkedsz úgy, nem leszel ribi. Vágass valami jó frizut, amit csak mosol, szárítasz és kész is. Spirál, szájfény bőven elég. Kevés ékszer, akár még a bizsu is oké, ha megfelelőeket tudsz összepárosítani. Ha nem megy, inkább maradj az ezüstöknél. Aranyat ne nagyon, az se túl fiatalos, ha mégis, csak valami visszafogottabb darabot.
2010. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!