Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fiatalabbnak...

Hogyan tudnék fiatalabbnak tűnni, mint amennyinek kinéznek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és rendszerint idősebbnek néznek az emberek mint amennyi vagyok. Most olyan 25 vagy még attól is többnek. És ez mindig így van...nagyon idegesít már. Évek óta hosszú volt a hajam, most levágattam viktória bechkemesre azt mondják hogy jobban nézek ki vele, és hogy jobban áll, de így is 23-25-nek néznek....mit tegyek? sminkelni sminkelem magamat,de nem tudom hogy mit tehetnék hogy annyinak nézzenek mint amennyi vagyok,pedig divatosan is öltözködök:(:( ötletek??
2010. jún. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok de engem valahova általános iskola és középiskola közé lőnek be. Ez is idegesítő tud lenni hidd el. Vegyél fel több rózsaszín cuccot, meg olyat amit a 14 évesek hordanak.
2010. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ami elsőnek eszembe jutott ezzel a kérdéssel kapcsolatban, az pont az egészséges, fénylő hosszú haj volt. Szerintem az fiatalít. A smink pedig öregít, kivéve ha valami természetes sminket hordasz.

A divatos ruhák nem hiszem hogy fiatalítanának.

És persze a kisugárzás is fontos, laza, könnyed (itt nem a negatív lazaságra gondolok) viselkedés. De ezt erőltetni nem lehet, vagy jön magától, vagy nem.

2010. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
laza személyiségű vidám lány vagyok....a hosszú hajjal is annyinak néztek mint most...sőt hosszúhajjal volt aki azt mondta hogy 30 éves vagyok....
2010. jún. 29. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

na végre még 1 sorstárs:D:D én 21 vagyok, de már egyre idősebbnek nézek ki. 16 évesen, sőt még 12 évesen is +5évet jósoltak nekem.. szval bass*a meg a genetika. Amúgy nekem hosszú hullámos hajam volt és most vállig érő és egyenesen hordom. Sokkal inkább fiatalít. Kinek mi. Amúgy nálam pl. a szőke fiatalít téma is fordítva igaz. A fekete inkább fiatalít. Szóval:D:D De amúgy nagyon idegesítő, mert hülyén érzem magam a barátaim mellett, akik meg iszonyat fiatalnak néznek ki:D


Amúgy világos sminkkel és fiatalos ruhákkal.. extrém hajjal(nem emo) stb. Az a lényeg, h ne legyél átlagos..szerintem.

2010. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!