Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Készítettél már parfümöt...

Készítettél már parfümöt házilag illóolajokból?

Figyelt kérdés
Milyen illatokat kevertél és milyen arányban? Van itthon jázmin és narancs illóolajam. Ezekkel van valamilyen bevált recept, amihez nem kell még 10 különböző illóolajat venni?
2010. jún. 26. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem próbálkoztam,de egy jó parfümöt összerakni nagyon nehéz lehet így.:)
2010. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én összeönteni még nem öntöttem össze, de olyan 2x is volt, hogy vettem illóolajat (áfonya és erdeigyümölcs) és olyan jó illata volt, hogy egy pár cseppet magamra kentem. a jázminnak alapban nagyon finom illata van, szerintem magában is jó, de esetleg megpróbálhatod hogy pár cseppet összekeversz a narancsossal, hogy úgy milyen. ha valami fűszereset akarsz esetleg áztathatsz benne egy-két napid fahéjat szegfűszeget vagy vaníliarudat, az is jó a narancshoz
2010. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy olvasgasd ezt:


[link]


Nagyon jó ötletek vannak az oldalon.

2010. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket és az ötleteket! :)
2010. jún. 30. 00:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!