Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló szedésével...

Fogamzásgátló szedésével főleg popsira, combra lehet hízni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 19:13
 1/7 anonim válasza:
51%

Ez teljesen változó. Attólfügg, hogy milyen a genetikád, testalkatod , illetve milyen fogamzásgátlót szedsz. Sőt szerintem még attól is függ, hogy mennyit mozogsz, hogyan táplálkozol illetve a hormonjaid/szervezeted hogyan reagál a készítményre.

Pl én novemberben lesz, hogy 1 éve szedem és csak a melleim lettek dupla nagyok (70A-ból 80C) úgy, hogy 156 cm 45 kg vagyok..😀 De ezenkívül semmi más nem változott az életemben a gyógyszertől. De pl barátnőm hasra hízott tőle, illetve másik barátnőmnek hajhullása lett.

Szóval ez mind mind változó emberenként.😊

2018. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindenhova hiztam tőle, de leginkább felső testre.
2018. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem bárhova jól jönne a pluszkiló, PCOS miatt lehet inzulinrezisztenciám is van és nem tudok hízni, 157 cm/47 kg vagyok, de szeretnék több fognivalót magamon. Egyszer szedtem pár éve fogamzásgátlót, akkor emlékszem, hogy híztam tőle.
2018. szept. 30. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Akkor valószínűleg ugyanoda fogsz hízni, mint legutóbb.

Részemről plusz 2-3 kiló, arányosan mindenva, mivel ez leginkább vízvisszatartás, szerencsére nem tűnik fel kb senkinek. De ismerek olyat is, aki 2 hónap alatt 15 kilót szedett fel, szóval előre senki meg nem mondja, hogy reagálsz rá.

(az első válaszolót meg nem szeretném bántani, de vagy nagyon rossz méretet hord, vagy mégse csak mellben nőtt ha a körmérete is ugrott 10 centit...)

2018. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy teljesen jó a melltartó méretem és a mellemen kívül sehova sem ment.😀😜 De ha gondolod nézz utána , hogy lehetséges. 😊
2018. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Ha csak a melled nőtt volna, akkor 70C lenne most a méreted. Ugyanis a szám a mellkaskörméretre utal, nem a mellkerületre. Ergo máshova is kellett híznod😀
2018. okt. 1. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is megakartam jegyezni hogy valamit rosszul mérhetsz, mert én elég duci vagyok, és 85-öst hordok, akkor a te 80asod vagy nagy rád vagy rosszul nézed, már ha tényleg 45 kiló vagy.
2018. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!