Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a striával?

Mit csináljak a striával?

Figyelt kérdés

Úgy fettem észre magamon, hogy a fenekemen kissebb erek látszódtak meg. aztán már olyan lett, hogy mintha kissebb hegek, vagy olyasmik lennének. ha végighúzom az ujjamat, akkor érzem, hogy ott van valami. xD

[link]

valami ilyesmi...


Tehetek ellene valamit, hogy eltűnjön, pl. sportolással??? vagy örökre ottmarad...? : ( gondolom a szyne az megmarad biztosan...


2010. jún. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen,ez stria.

nem nagyon tudsz mit csinálni,max. csak napozással tudod halványítani.

2010. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szolitól kevésbé látszik, de sajna eltüntetni nem nagyon lehet. van valami bazidrága kezelés rá állítólag ami segíthet, de csak akkor ha még nem fehéredett k hanem még lila úgy mond friss, de nem tudok erről sokat csak hallottam a tvben. Nekem nagyon csúnya főleg a combom és a vádlim, de egy kis szoli és annyir a már nem látszik.
2010. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem lilás mélyvörös színű striáim vannak mindenhol (has, kar, láb, comb, derék)(gyógyszer miatt amitől felpuffadtam és szétszakadt a bőröm :S)

nem tudsz vele mit csinálni nagyon csak beletörődni, idővel halványulnak, amúgy a napozást és a szolit nem ajánlanám mert a fehér kis csíkok csak jobban fognak vírítani a barna bőrön :S


nekem ilyenek vannak:

[link]


amúgy vannak halványító krémek, de nem sokat használnak :( én már annak örülnék hogy ha fehérek lennének:(


20/L

2010. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, csak kenőcs, ami halványítja, ennyit tehetsz. Meg ügyelj arra, hogy a súlyod ne változzon rövid idő alatt sokat, mert ez általában attól szokott lenni. Elszakad a kötőszövet, mert a bőröd nem tud megfelelő ütemben nyúlni. De ez gyors fogyásnál is kialakulhat. Amúgy ja, szerintem a barna bőrön jobban látszik, de nincsenek ezzel kapcsolatban tapasztalataim, mert nem vagyok egy nagy napozós.:)
2010. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem látszik jobban, pedig járok szoliba, de ezt embere válogatja szerintem...
2010. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!