Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Unokatesók előtt boxer alsóban...

Unokatesók előtt boxer alsóban lenni mennyire cikis dolog és mennyire baj ha két hetero egy ágyba alszik és boxer alsóba?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom cikinek. Nincs ezzel semmi baj.
2018. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. De ha egyiket izgatja, az már nem hetero téma.
2018. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy boxert eltudsz magadon viselni akkor egy rövdnadrágot is.Az együtt alvás pedig addig nem gáz amíg valamelyik félt nem kezdi el izgatni.
2018. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy idegen előtt is simán vagyok boxerban, nem érdekel ki mit gondol rólam. Szerintem nem gáz.

Ha két heteró egy ágyban alszik, nem gáz, de hogy egy boxeralsó hogy fér fel kettőjükre, azt már nem értem.

2018. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Úgy beleverném már azt a bu zi fejed az asztalba, hogy nem tudod megunni ezt???????
2018. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!