Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A srácok tényleg alergiásak...

A srácok tényleg alergiásak arra, ha egy csajnak lepattogott körömlakkja van?

Figyelt kérdés
Egy kérdésre olyan válasz hangzott el egyszer, miszerint a lepattogott körömlakk undorító és kiábrándító egy lány körmén. Ezt ti is így gondoljátok? Ennyire meghatározó lenne?
2010. jún. 20. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar egy csajon. Sőt bizonyos esetekben még jól is áll nekik, pl rockereknél vagy gothoknál, punkoknál. Mondjuk férfi szemmel mondom. Bár lehet hogy az én véleményem nem számít valami sokat, mert én is ki szoktam festeni néha a jobb kezemen a körmömet, majd direkt koptatom és úgy nekem tetszik :D amúgy gitározok, és attól kopik a legtöbbet. Szerintem jól áll. Bár térjünk a témához: egy plázapitsa tipusú vagy egy diszkós féle csajon kifelyezetten ocsmány, de egy goth félén jól áll. 20f
2010. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!