Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A srácok tényleg alergiásak...

A srácok tényleg alergiásak arra, ha egy csajnak lepattogott körömlakkja van?

Figyelt kérdés
Egy kérdésre olyan válasz hangzott el egyszer, miszerint a lepattogott körömlakk undorító és kiábrándító egy lány körmén. Ezt ti is így gondoljátok? Ennyire meghatározó lenne?
2010. jún. 20. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen! Mibe telik lemosni ha már pattog lefelé?
2010. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Az én ismerősi köröm nem biztos, hogy reprezentatív minta, de akit csak ismerek, azok mind allergiásak rá. Hogy mennyire meghatározó? Ha észrevesszük, akkor eléggé. Az ok pedig az, hogy azért, mert igénytelenséget mutat. Vagy fesse ki szépen a körmét, vagy ha nincs ideje rendesen kifesteni és rendbentartani, akkor inkább mossa le. A festetlen köröm is szép, nem kell feltétlenül mindenféle mintát produkálni rá. Csak lássuk azt, hogy valamennyi időt fordít a szépségére. Ezt a benyomást az ilyen köröm nem erősíti.

(most jönnek majd a turbófeministák, akik nyavalyogni fognak, hogy miért cicomázzák ők magukat órákon át, mikor a férfi büdösen, koszosan jön haza és amúgy is csúnya)

2010. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Én csaj vagyok, de ettől én is herótot kapok. Főleg, mikor látok egy amúgy szépen felöltözött, csinos lányt... az ujja végén a lakk pedig félig ott van, félig nincs, esetleg még rágja is a körmét... Brr. Ha siet és nincs ideje újralakkozni, akkor sem kerül semmibe, hogy kb. 3 perc alatt lemossa.
2010. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem mindig lepattog, pedig nagyon szeretem lakkozni, főleg sötét színekre:( De hát szakmai ártalom...(zenész vagyok) :)
2010. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is mindig lepattog, mert mosogatok meg minden...és rágom is a körmöm. Engem nem zavar, mert akik ismernek(köztük a barátom is), tudják, hogy nem igénytelen vagyok, hanem megvárom amíg eltűnik a lakk :D
2010. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

ez nem igénytelenség.

az én barátomat nem idegesíti, ha már lepattogott a körömlakkom. egy idő után persze én is lemosom, de kb. egy hétig mindig fenthagyom a lakkot.

szerintem pánk. :D

2010. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem marhára nem figyelik hidd el
2010. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az élénk színeknél nagyon gááz.
2010. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ronda. Velem volt, hogy már lepattogott kicsit, de zavart, kifesteni újra nem volt időm, de reggel indulás előtt gyorsan lemostam, hogy ne legyen olyan. Max tart 5 percig.
2010. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

engem iszonyatosan tud zavarni. főleg magamon! igazából máson nem érdekel mert ha neki úgy jó..... az tetszik.

a barátom meg már megszokta h nekem mindig szépen vannak kifestve a körmeim és szerintem neki se jön be. számunkra igénytelen.

L*

2010. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!