Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valakinek bevált arcápolás...

Van valakinek bevált arcápolási terméke?

Figyelt kérdés
Mitesszer, pattanás, és piros gyulladt pattanásra? :) Akinek van azt is leírná honnan van neki :) Köszi annak aki tud segíteni :)

2018. aug. 6. 17:39
 1/7 Metionin ***** válasza:
Teafaolaj, Rossmannban 800 ft körül van. Illetve nekem még a Yamuna szappanok váltak be, teafás, levendulás, körömvirágos. Szintén Rossmann, 450 ft. Mitesszerre a Neutrogenás bőrradírt tudom ajánlani, az is van a Rossmannban.
2018. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. aug. 6. 17:59
 3/7 anonim válasza:
Én arcmaszkokat szoktam felkenni, bár nekem nem annyira vészesen problémás a bőröm. Kipróbálhatod (dm, rossmann 2-300 ft-ért kaphatóak már) vagy esetleg valami tonikkal kenegesd. Szerintem már az is sokat segítene, ha gyakrabban tisztítanád tiszta vízzel, (naponta többször arcot mosni) így kevesebb szennyeződés lesz az arcodon.
2018. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, kipróbálom :)
2018. aug. 6. 18:07
 5/7 Metionin ***** válasza:
Tényleg, maszkokból van a dm-ben a fehér iszapos és a holt tengeri iszapos baleás, azok nagyon jók és olcsóak is.
2018. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez : [link] és tényleg szép tőle a bőröm. A második héttől amióta használom, semmi pattanás, se mitesszer nincs az arcomon, pedig előtte voltak. Bár a táplálkozásomon is gyökeresen változtattam, így nem kizárt, hogy az is befolyásolja az eredményt.
2018. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mit változtattál az étrendeden?
2018. aug. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!