Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szép nőkre irígyek a többi nők?

A szép nőkre irígyek a többi nők?

Figyelt kérdés
Tehát ha van 1 nő aki tényleg szép azt veszem észre hogy minden egyes lány/nő csak leszólja mindenért amiért csak tudja. Az ilyenek belülről frusztráltak mert irígykednek? Pl ott vam Kulcsár Edina minden egyes lánytól/nőtól csak azt hallom hogy fúj nem is szép biztos beképzelt meg ilyenek..emiatt jobban érzik magukat vagy ez mire jó? Férfiaknál nincs ilyen hogy aki jóképűbb azt lehordjuk mindennek

2018. ápr. 5. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Ha még jó tested is van, akkor jobb ha nem is létezel. 😊

Ja, a szemedbe kedvesek a hátad mögött meg fikáznak.

A férfiak is, ha nem vagy hajlandó elájulni mekkora kanok, akkor jön onnan is.

Szánalmas kis görcs mind.

2018. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú vagyok
2018. ápr. 5. 20:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki.
2018. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez milyen kérdés már? Te talán nem vagy irigy azokra a pasikra, akik jóképűek, jó a testük és minden csaj bukik a kukijukra? Na.

Az ízlések pedig eltérőek. Szerintem például - női szemmel nézve - Kulcsár Edina egy nagyon szép nő. De vannak olyan nők, akik lehet hogy szerinted istennők, szerintem viszont baromi rondák: pl. Sarki Kati, Vajna timi stb. És nem azért, mert irigy vagyok rájuk, egyszerűen így látom. A barátnőim között voltak csúnyácskák, és gyönyörűek is, utóbbiakra sem voltam irigy soha.

2018. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan pasi akire irígy lennék nem hordanám le mindennek mint ahogy a nőknél szokás
2018. ápr. 5. 20:58
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Én személy szerint el ismerem ha valaki szép!

De én mindig azt mondom: mossa le a sminkjét aztán majd meglatjuk ...mert sminkbe kb mindenki szép...meglátsz egy bomba csajt de ha le mosná a sminket lehet elsirnad magad.

Rengeteget tud dobni egy csajon egy jó smink és egy jó haj..plusz a ruha...

Sokszor magamon is tapasztalom hogy pl meg igazitom a szemoldokom plusz egy kis szempilla spirál és máris szebb vagyok.. de ha

Egyébként szerintem se szép az Edina, róla is van a neten is olyan kép ahol nincs smink rajta, és mintha kb csak egy falusi leanyka lenne aki valami cba-ba pénztáros és nem egy szépségkirálynő, tehát meg azt se tudom rá mondani hogy természetes szépség.

Ritka az olyan csaj aki smink nélkül zsíros kócos hajjal szar ruhába is szép ..de kinek mi a szép.

2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
De mért egy tök átlagos csajjal példállózol? Mert ha neked ez a nő a szép, akkor semmit nem tudsz a női irígységről, de a szépségről se.
2018. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#4 Te meg amúgy azt akarod mondani hogy ha valakire valaki irígy akkor már joga van lehordani mindennek? Elég hülye gondolkodásod lehet akkor
2018. ápr. 5. 21:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn is elismerem ha valaki szép. Viszont azt vettem észre, hogy teljesen mást tartanak szépnek a férfiak, és mást a nők. Én néha elámulok milyen szép egy nő, a pasik meg néznek rám,(nagyrèszt férfiak a munkatársaim) hogy ez a nő szép? Fordítva is igaz, odavannak valakiért aki szerintük gyönyörű, én meg egyszerűen nem értem hogy tetszhet nekik egy átlagos vagy (számomra) átlag alatti lány. És ilyenkor jön, hogy a nők féltékenyek stb.. pedig egyszerűen máshogy látjuk a nemeket szerintem.
2018. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
A külsőre talán irigyek, de a belsőjük elég gáz. Nézd csak meg a 1. válaszolót.
2018. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!