Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy Magyarországo...

Létezik az, hogy Magyarországon is van valakinek ilyesmi szobája?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=hS79zNAbBRM&feature=channel


Ahogy ezt a vidit megnéztem...hát nem is tudom.

Irigylem,hogy milyen jó szobája meg mi mindene van neki.

Azok az ékszerek...hát annyi karkötőm meg ékszerem nekem soha nem lesz.

Meg az a sminkasztal.Hát mint egy drogériában vagy én nem is tudom.


Szóval ti mit gondoltok a csajról meg a szobájáról?

KORT ÉS NEMET IS ÍRJATOK!

Üdv!


2010. jún. 11. 19:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekem nagyon hasonló a szobám a szine és a fésülködő asztal ugyan ilyen. Az ajton nekem két betű van G az én kezdő betűm M a kiskutyámé:D Ék szerem is van ennyi több száz darab imádom őket. sminkcuccom is mivel végeztem sminkes tanfolyamot:)

2010. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Jah az én ágyam összecsukható és nekem cosmókkal van tele az asztalom a laptopom pedig bordó:) utolsó voltam:)
2010. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Korom le maradt lány 21
2010. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
de durva!! pont ma néztem ezt a videót! nagyon jó szobája van. imádom ezt a csajt:) szerintem elég gazdag lehet mert néztem többi videóját is és telefonja táskája.. vajon mennyit költ egy héten??
2010. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik csak a szoba színe nem
2010. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Jó neki! :( :) Szeretném, ha én is ennyi mindennel büszkélkedhetnék, de nekem ennek a negyede sem adatik meg. De ne sajnáljatok, nem szeretem, ha sajnálnak. :)

15/L

2010. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a szobája, az a mű antik bútorzat egyenesen ronda,és tök fölösleges egy csomó hasonló ékszert megvennie.Sajnálom, hogy neki ez okoz örömet, én biztos nem erre költeném a pénzemet, hanem értelmesebb dolgokra. (imádom a ruhákat,és a kiegészítőket de tök fölösleges felhalmozni ennyit) L/25
2010. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Az egyik osztálytársamnak hasonlóan ennyi mindene van és még a szobája is egy kicsit hasonlít hozzá. Egy időben irigyeltem, hogy jajj nekem nincs ennyi ruhám, táskám, cipőm de szerintem sokkal boldogabb vagyok nála.


Lehet, hogy kicsinyes öröm. De gondolj bele, ha ő vesz egy táskát neki az teljesen természetes mert minden nap vesz egyet, én pedig ha veszek valamit tényleg nagyon tudok örülni:))


Bár azért jó lenne ha egy picit több mindenem lenne de nem panaszkodom.

L/18

2010. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Annyira szép neki minden. A sírás kerülget, nekem sosem lesz ilyen de még hasonló szobám sem. Nincsen pénzem vásárolni plusz ehhez egy szép lakás is kellene.

:(

De nagyon jó az egész, öröm lehet ott lenni, ennyi szép ékszer és kiegészítő között. Már csak a hangulata miatt is, engem mindig jobb kedvre derítene, olyan mint valami nagyon szuper üzletben, ahol pont olyan dolgok vannak amik a te ízlésed.

2010. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ekkora szobám sajna nincs,de saját fördőszobám hálóból nyíló van,ami számomra lassan csak egy nyüg,bár nem panaszkodhatom. Ékszerem fele ennyi van,viszont sminkem azért jóval több.

18/L

2010. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!