Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleeg létezik szem-tetoválá...

Tényleeg létezik szem-tetoválás? Magyarországon is lehet ilyet? És ha igen mennyibe kerül?

2010. jan. 9. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Az első videóban kontaktlencsék vannak. (Írják is az elején szerintem)

De amúgy létezik. Nationalen vagy vmi hasonló csatornán láttam ilyet. Egy srác szemének a fehér részébe festéket fecskendeztek. Szétterült a szemén, és az egész fekete lett. Elég ijesztő volt, és nem lehet visszacsinálni.

De szerintem mintákat nem lehet vele csinálni, csak beszínezni. Magyarországon nem tudom, h van-e, de nem hiszem.

2010. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
csak az elsőt néztem, de ez nem tetoválás. Kontaktlencséket raknak be.
2010. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
a másodikat nem tudtam végignézni sem, remélem nálunk nem csinálnak ilyesmit. ki a fene akarná elcseszni ezzel a szemét?
2010. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
kísérleti jelleggel próbálták ki a dolgot az USA-ban, de látás romlással járt és nem lehet mintát tetoválni, ezek mellett nagyon fájdalmas. Tudtommal befejezték a kísérletezgetést a veszélyessége miatt, de ha ráérsz akkor a modblog.bmezine.com-on nézelődj, ott írnak az ilyenekről
2010. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

tejóég én ebbe belehalnék oO

sztem nincs ilyen magyarországon O:

2010. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%
Na hát ez tényleg durva,én is láttam a tv-ben ment,a srác is csak az egyik szemét csináltatta meg,hogy ha nem is sikerül a másikkal még lásson!De az ilyen hülye meg is érdemli hogy megvakuljon!Szerintem gusztustalan,sátánistás!Magyarországon szerintem nem csinálnak ilyet...de ne is akarj,visszafordíthatatlan,és csúnya...főleg ha lány vagy..
2010. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen szemtetoválás létezik. Azt hiszem eddig még csak az USA-ban terjedt el.
2010. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen létezik, írd be a google-be h szemtetoválás.csúnya, elrontod a szemedet egy örök életre-semmi pénzért nem próbálnám ki!!!!


15Ł

2010. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha meg erdekel akk Komaromi Geri swastika tattoo
2015. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!