Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1-10ig skálán hányas az alakom?

1-10ig skálán hányas az alakom?

Figyelt kérdés

tudom,h fogynom kéne, nem régóta tornázom minden nap.

de mégis érdekelne a vélemény

[link]

[link]

[link]


2010. jún. 9. 01:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Nos megfogalmazom a véleményemet.

Végre valaki, aki meg akar változni, és tesz is érte valamit. Nagyon szimpatikus ez a tulajdonságod! Nekem, és szerintem több férfi társamnak is bejönnek mind a sportos, vékony, mind a kissé teltebb lányok is. Az én esetemben leginkább a kissé teltebb, akiknek ha ráhajtom a vállára a fejem nem szúrja ki a koponyámat a csontja. Szexuális élethez mindenképp előnyösebb a kissé teltség. Nem azt mondom hogy a lány legyen kövér, mindennek megvan a határa. De te a kövérségtől távol állsz. Nem akarlak lebeszélni a fogyásról, mert őszintén nem tudnám azt mondani, hogyha leadnál még 2-3 kg-t nem néznél ki jobban, de szerintem tovább majd ne erőltesd. Bár, lehet, hogy csak a ruha teszi, mert az ilyen típusú ruhát egy vékonyabb testalkatra tudnám elképzelni. Nem számít, szerintem jelenleg is jó tested van és adnék rá egy 8.5/10 et :)

2010. jún. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Nincs skála. Van ej-ej, van vállalható és van blokkolni való. Te ez utóbbi vagy, leszámítva azt a néhány apró gikszert, hogy (1) elhiteted magaddal, hogy dagadt vagy, miközben óriási képmutatás: ennek a duplája is kis töltött galamb, akárhogy nézzük, (2) felveszed a feketét, mert azt hiszed, hogy karcsúsít, pedig sokmindentől függ az.. Én rád adnék egy kontrasztos vízszintes csíkos feszülőst, mert ami kerek, azt vétek titkolni. (3) A nyavalyás fekete miatt egyáltalán semmit nem lehet látni ez előtt a háttér előtt, így pedig hol rossz, hol nem jó a becslésem az arányokra.


Csak egyetlen tanács: fogyni ne akarjál, a férfi szeme nem mérleg. Izomzatot, tartást javítani, "állagmegóvni" viszont sajnos elfelejt a mai ember, és ennek néha tényleg elég vicces beállások és "elcsúszott" párnák lesznek az eredményei :)

2010. jún. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok sajnos a kérdésedre válaszolni, mert már késő van.. De..tényleg nem tudlak azon a skálán elhelyezni.

Amúgy egy vékony, és nagyon kritikus lány vagyok, de már vagy 4szerre nézem meg a képeid.

Egyetlen dolog ami feltűnik, hogy nagyon nőiesen pózolsz, jó a stílusod, és szexik a képek.

Nem vagyok lezbi vagy ilyesmi, de komolyan nagyon nőies az a kevés is ami látszik!

2010. jún. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, újra megnéztem a képeidet. Megváltozott annyiban a véleményem hogy 2-3kg fogyás segítene, mert így jó. Egy kis alakformázás a combra, és tökéletes, de így se állsz messze tőle. Legalábbis számomra.
2010. jún. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%

őszintét akarsz. én egy 10 kilót úgy leadnék mint a huzat a helyedben.

20l

2010. jún. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Annak ellenére,hogy van rajtad husi,az arányaidat megőrízted és a képekből látszik,hogy kedveled is magad,ami mindíg jó pont.

Ezért 10/6

2010. jún. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Szerintem nincs okod aggodalomra.
2010. jún. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Oszinte leszek: a kepeid sz*rok... ilyen k*la minosegut is regen lattam, de nem ez a kerdes :D. Szerintem jol nezel ki, nem vagy kover es meg fogynod sem kell. Igy kell kinezni egy nonek! Lehet nem latszik ki a gerinced es nem vagja at a polodat a vallcsontod de most oszinten miert is jo az? Raadasul nem csak jol nezel ki, hanem emelett meg tornazol is ami meg akkor is nagyon jo pont egy ferfinak (legalabbis nekem) ha amugy mondjuk kapafoga vad. Szoval ne aggodj nekem igy tetszel, 8 pontot kapsz tollem, -1 pont a rossz minosegu kepert, -1 pont mert nem latom a fejed.
2010. jún. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogyj

Tök szép formás vagy :)

De komolyan!

De hordj más színű ruhákat is...


15/L

2010. jún. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyáltalán anorexiás, ez tény... :D NE is légy az!


Én talán formáznék valamit ezen az alakon, úgy tökéletes lenne. Lehet ebből fogyni is, csak nehogy túl lőjj a célon, úgy 5 kg biztosan meglátszana, nem is nagy ügy ledobni.


Így olyan 10/6,5

2010. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!