Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hosszúra érdemes...

Milyen hosszúra érdemes megnövesztenem a körmöm?

Figyelt kérdés

Erős körmeim vannak(nem törnek le) így elhatároztam h megnövesztem

mire vigyázzak?csinált már valaki ilyet?


2010. jún. 8. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek is hosszúra megnőnek. Most a körömágytól mérve kb 2 cm. Arra figyelj, hogy mindig festeni kell, hogy keményebb legyen, így nehezebben törik le. Fürdés után, vagy, ha sokáig voltak vízben, akkor puha lesz, egy fél óráig kb, jobban kell rá vigyázni, mert hajlik (?!) Akkor ne nagyon pakolássz vele. Amúgy könnyű megszokni, mert folyamatosan nő, jobb, mint a műköröm.
2010. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a saját körmeimet növesztem meg. Szépen kifestem és mindenki azt hiszi, hogy műköröm. Szerencsére nekem is erősek de vigyázni kell mert ugye minél hosszabb annál könnyebben törik.
2010. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ekkorára,bár lehet ez egy kicsit rövid...

[link]

2010. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én annyit tok erre "írni,hogy minden féle képpen csak akkorára növeszd meg hogy tudj azért vele dolgozni...stb..;)
2010. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!