Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol kezdjem, ha stílust...

Hol kezdjem, ha stílust akarok váltani?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a nyár,és ezen a nyáron szeretném megváltoztatni a stílusom.:) Eddig fiús,vagy inkább vagány stílusom volt,most viszont szeretnék a nagy komolyságból átváltani egy kicsit "kislányosabb" vagy legalább is csajosabb,vidámabb stílusra. Rájöttem,hogy ez az egész emo mánia meg a hasonló rockos őrültségek nem az én műfajom.Túl vidám vagyok én az ilyesmihez.Viszont azt se tudom,hol kezdjem. Tudnátok esetleg ötleteket adni? (pl ruha,frizura meg egyebek)Előre is köszönöm a (normális) válaszokat! :)
2010. jún. 2. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig emos voltál...:


világosíts a hajadon!! Kis tépett frizura vagy hasonlók :)

Pár top, a szivárvány minden színében, farmer szoknyával, vagy halásznacival. Balerinacipő vagy magassarkú,színes kiegészítők, stb stb :) hajrá!

2010. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is válogasd ki a ruháidat.Csinálj három kupacot,egyikbe tedd azokat amiket már biztos,hogy nem akarsz hordani,egy másikba azokat amiket még fogsz hordani és megint külön azokat,amiket talán tudsz új darabokkal kombinálni.

Menj el vásárolni egy barátnőddel.Próbálgass fel színes toppokat,szoknyákat,rövidnadrágokat.Amik tetszenek és jól állnak vedd meg.Érdemes venni nyárra egy topánkát,vagy szandált,esetleg sarut.

Menj el fodrászhoz,vágass új hajat akár a színét is megváltoztathatod.

Sminkelj vidámabban,ha eddig fekete sminket használtál:)

Pl.:színes szemhéjpúder stb,de figyelj,hogy harmonizáljon a ruhával!

Vegyél néhány kiegészítőt.Fülbevalót,nyakláncot,karkötőt.Talán mégjobb,ha magadnak készítesz,így biztos egyedi lesz.

Válassz valami könnyű,nyárias,finom parfümöt.

15/L

2010. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj be pár boltba, butikba, kínaiba, turkálóba (nem tudom hol szoktál vásárolni illetve milyen kategóriában engedhetsz meg magadnak ruhákat) először is mérd fel, hogy milyen divatos, nőies ruhák vannak mostanság, ami kicsit is megtetszik próbáld fel, és ezek alapján válogasd össze az új ruháidat! 15 éves korom körül nekem is hasonló stílusváltásom volt: első lépésként elkezdtem szoknyákat hordani magassarkúval, aztán fokozatosan egyre több színt... lehet hogy neked sem fog ez a stílusváltás egyik pillanatról a másikra menni, de azért hajrá :)
2010. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

gyere velem vásárolni:)

amugy csajok felsők csajos nacik csönacik tornacsukák esetleg tűsarku ha szereted

ékszerek...nem hátizsák hanem kis váltatyós ritikül

esetleg belül is kicsit csajositani

pl én kivül tök csajos belül meg csajos is meg fius is böfögök meg ienek tehátxdxdxd

:) kis cici kinn felső vagy vmi ha cukit akarsz pillangós:) körtésXD

2010. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magamban már nagyjából tisztáztam hogy mit és hogy,de így konkrét ötleteket(esetleg trükköket xD) nem tudtam ezzel kapcsolatban :) köszi mindenkinek,továbbra is várom a válaszokat :D
2010. jún. 4. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Um6GEZj7SpA

És nézz hasonló egyéb videókat ezekből sokat lehet tanulni,ötletet meríteni.

2010. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Vagy nyeld be a faszomat! Attól meg fogsz változni! hahahahaha
2010. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsónak.gondolom tapasztalat. te is attól változtál meg és lettél ilyen bunkó (:
2010. jún. 7. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!