Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismered a Mori Girl stílust?...

Ismered a Mori Girl stílust? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 19. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem ismertem, most megneztem es egyaltalan nem tetszik. Lehet, hogy jol all valakinek, bar nem ugy tunik. Vegulis az a lenyeg, hogy te jol erezd magad.
2011. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Erőltetett egy felsőhöz külön stílust társítani. Meg különben is, minek bebújni egy kitalált "stílus" mögé?

Eddig ilyen cuccokat a rajz szakos fősulisokon láttam, nem gondoltam hogy most ebből stílus lesz..Nekem nem tetszik..

2011. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, de csak ázsiai lányokon sztem.
2011. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont rajtunk nem annyira. Láttam pár képet, ahol szőke meg barna hajú orosz lányok pózoltak az erdőben, szintén ilyen "régimódi" ruhatípusokban, és nekik határozottan jobban állt.
2011. szept. 19. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik:/

17L

2011. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Akiknek nem tetszik, nektek mi tetszik? :)
2011. szept. 19. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok:

stilusnevet nem tudok irni, mert fogalmam sincs rola.

Egyaltalan nem erzek kesztetest arra, hogy divatblogokat, stilusokat furkesszek, keressek es utanozzak.

Hozzateszem, hogy en felnott no vagyok, a munkam is "megkoveteli", hogy elegansan oltozkodjek, de nekem az a legfontosabb, hogy egy ruhadarab nekem tetszen, jol alljon es jol erezzem magam benne. Nem oltozkodom egyhanguan, en mindent hordok: szovetnadrag, ruha, farmer, szoknya, blezer, kardigan, bluz, top, lapos fuzos cipo, magassarku, sorolhatnam, mert tenyleg mindent. A ruhaim egyesevel nezve lehet, hogy 10 kulonbozo (altalam nem ismert nevu) stilushoz tartoznak, de amikor kombinalom oket es felveszem, akkor az rajtam csak az "enyem".


Most probaltam neked kepeket keresgetni, elso nekifutasra peldaul Jennifer Anistonon lattam hasonlo szereleseket, mint amilyeneket szivesen hordok, igy rola linkelek be parat. De ez is csak hasonlo, nem kovetjuk egymast. :)


[link]

[link]

[link]

2011. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Obi wan Kenobi válasza:
Pukkantanám
2011. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Black forest mori nagyon szép. Érdemes azt is megnézni, ott inkább a sötét és/vagy fakó színek dominálnak, ők azok, akiket helyből boszorkánynak néznek. :) Rusztikusabb, nekem az valahogy jobban tetszik.
2015. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetszik de nekem nagyon homokóra alkatom van ha ilyet veszek fel, kétszer akkorának tűnök
2019. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!