Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon szép nő?

Csak szerintem nagyon szép nő?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az egy zenéjét ismerem és erről is azt hittem, hogy Rihanna énekli egészen addig még meg nem néztem a klippet.

Ez a tánc, öltözőködés, forma hát én hónapok óta nem bírok lekattanni a kilp nézéséről.

Az az érdekes más kilippekben annyira nem jön be, egyet néztem még egy percig körülbelül.

De hogy mondjam hülyének érzem magam, egyfelől azért mert régi zene meg hát nem is nekem való.

Kicsit szégyellek ilyet hallgatni az az igazság, de csak a dallamot is hallgatom, előttem a nő és a tánc és áh.


2017. dec. 6. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép lány tényleg :)
2017. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neki is nagyon különleges hangja van, de nem hasonlít Rihannáéra,és igen nagyon szép lány.
2017. dec. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ebben a klipben tetszik neked és a többiben nem, akkor annyira mégsem tetszik neked.
2017. dec. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig szép nő, és minden számja jó. Nekem inkább egy kicsit Taylor Swift-re de leginkább Ellie Goulding-ra hasonlít a hangja.
2017. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok: Én eddig azt hittem, amíg nem láttam a klipet, hogy ezt Ellie Goulding énekli. Mert tök olyan karcos, rekedtes hangja van.



Bocsi, ha ez OFF

2017. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már amikor írtad,hogy azt hitted Rihanna énekli, tudtam hogy Zara lesz az :D Nekem rengeteg ismerősöm hitte azt, hogy ezt a zenét Rihanna énekli, van egy kis hasonlóság :) Nincs azzal semmi baj ha tetszik, természetes. :)
2017. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"De hogy mondjam hülyének érzem magam, egyfelől azért mert régi zene meg hát nem is nekem való."

Amíg nem néztem meg videot,azt hittem valami 2009es szám...

2015 ös szám nem számit annyira réginek.

Amúgy hány éves vagy?

2017. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igen,nagyon szép :)
2017. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok!
2017. dec. 9. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
De hátha 22 vagy akkor miért nem neked való?
2017. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!