Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szted jó fürdő ruha lenne ez...

Szted jó fürdő ruha lenne ez (otthoni össze dobás) HELP!? (lent)

Figyelt kérdés
Szal a melltartó az fürdő ruha melltartó(felső) a bugyi meg szimpla bugyi de nem olyan átlátszós fajta. szerintetek jó lenne ez így fürdő ruhának ? (15 éves lány vagyok) HELP!!
2010. jún. 1. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

Figyelj, menj el így, tök jó lesz, mindenki irigykedni fog a tuti fürdőruhádra!


Ugye most jobban érzed magadat?

2010. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
77%
És nincs egy fekete bugyid sem, mert fehér akkor is átlátszik, ha tetszik, ha nem.Úszódresszed sincs, nem jártatok úszni? Tényleg jobb lenne ha akkor nem mennél be a vízbe, a nemszeszre hivatkozva,különben 10év után is arra fognak emlékezni hogy sima bugyiban fürödtél, ez komoly, nekem is volt egy kis "balesetem" a suliban és a 10éves osztálytalálkozón említették is. Nem akarlak bántani, de neked lesz szar, és egyből kifogják szúrni, hisz mindenki a másikat fogja nézni, hogy neki milyen bikinije van.Esetleg vehetsz egyet a turkálóban is ha minden kötél szakad.
2010. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
57%

Azért kicsit igazságtalanok vagytok, de aki nem volt még olyan helyzetben, hogy valóban nincs pénze a családjának, az csak parasztkodjon...Amúgy meg ha törölközőben odamész a víz szélére, beugrassz, és amikor kijössz akkor is rögtön felkapod a törcsit, akkor ki látja? VEdd fel, mivel nincs jobb, meztelenül meg csak nem mehetsz. NE foglalkozz annyit az emberekkel, basszus ez csak egy "fürdőruha" érezd jól magad és kész sokan ennél sokkal gázabb cuccokat aggatnak magukra az utcán és azt hiszik divatosak. Holnapután meg már senkit sem fog rédekelni, h miben voltál.

18L

2010. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs egy fekete bugyid? Vagy nővérednek anyukádnak olyan mai oldalt megkötős mert azon nem olyan feltűnő ha kicsit nagy. De ha más nem mond azt h jajj tanárúr/nő otthon felejtettem a fürdő alsóm nem tudok fürdeni nagyon sajnálom. Akkor nem kell sem a bugyiban égned sem abban h nincs pénzetek. Nekem van ugyan ilyen bugyim és ne vedd fel szerintem. Nagyon pamutos megszívja magát vízzel lógni fog megnyúlik és átlátszik is. Sok sikert holnapra

2010. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
Uhh, ez nagyon levágós. sürgősen kérd meg az egyik osztálytársadat, hogy hozzon neked fürdőruhát, ugyanis mindenki le fogja vágni, hogy ez egy fehérneműszett. én semmiképp nem mennék így, nagyon gáz. ha nem megy semmiképp a fürdőruha-szerzés, akkor jelents beteget, én ezt tenném, de így, ebben el nem mennék.
2010. jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
42%

legalább azt ne hazudtad vna h 45 kiló vagy,mikor hetven.egyébként meg egy fürdőruhabugyi megmondjam mennyibe kerül?500 ft a kinaiba.

Csak simán igénytelen vagy az a te bajod

2010. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a köcsögség a válaszadóktól,hogy elmondták, gáz így ez a szerkó (mert igenis gáz), hanem az, hogy sokan azzal piszkálnak mekkora hasad van és hogy 45 kg helyett 70 kg vagy... már nem azért, de ez hogy jön ide? A kérdés nem erről szólt és a kérdező nem ezzel kapcsolatban kért tanácsot hogy mekkora a hasa... Megnéznélek titeket hogy néztek ki.
2010. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%
de nem igaz h nincs fekete bugyija! ezt nem hiszem el..mindenkinek van.. simán fake ez a kérdés, ki az a hülye aki ha már nincs fürdőruha alsója egy sima fehér bugyit vesz elő?
2010. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 350Ft-os boltban láttam komplett bikiniket, zöld, fekete stb színben, értelemszerűen 350Ft-ért.
2010. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Na, végül is mi lett?
2010. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!