Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szted jó fürdő ruha lenne ez...

Szted jó fürdő ruha lenne ez (otthoni össze dobás) HELP!? (lent)

Figyelt kérdés
Szal a melltartó az fürdő ruha melltartó(felső) a bugyi meg szimpla bugyi de nem olyan átlátszós fajta. szerintetek jó lenne ez így fürdő ruhának ? (15 éves lány vagyok) HELP!!
2010. jún. 1. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:

nem kényszeríthet bele a vízbe

nem tudhatja milyen hosszú a mensid

hát, én vagyok 48kg és 158 cm, de még így is jóval a normál alatt vagyok, és sehol nincsen ekkora hasam. Hosszú évek óta sportolok versenyszerűen, nem hiszem hogy el vagyok hízva, ez a 45 kg nekem sántít.


Ha van nővéred, neki nincsen fürdőruhája, vagy csak téged teremtettek ilyen kicsinek és vékonynak a családban?

2010. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
Szió! Hát az a baj, hogy így nagyon nehéz segíteni, látni kéne mondjuk milyen dolgaid vannak, amikből esetleg ki lehetne hozni valamit....régi tornadressz? Felveheted mint egyberészes fürdőruha, vagy szétvágod, beszeged, és voalá, kész az alja....de lehet nem jó ötlet. Vaaagy....ennek a fürdőruhádnak, aminek itt a felsője, hol az alja? Az nem jön már rád? Azt írtad 3 gyerek. A többieknek nincs fürdőruhája, amit lenyúlhatnál? Még akár ha fiú tesók, akár az övéik is megtehetik...anyukádat kérdezted már, hogy mit csinálj? Hátha támad valami ötlete...egyébként ha jó a kézügyességed, meg lehetne oldani valahogy, pl valami más anyagból kicsit hozzátoldani a régi alsóhoz...
2010. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
27%
Hagyjátok, nem akarja ő ezt a problémát MEGOLDANI, itt akar keseregni a net előtt, hogy milyen szerencsétlen, meg nincs pénze stb. Ezzel sokkal többre megy!
2010. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:
jah így nézki vizesen : [link] [link]
2010. jún. 1. 21:43
 55/74 anonim ***** válasza:
Nem mondod komolyan, hogy elmentél lezuhanyozni? Tudod mit? Vedd fel nyugodtan...
2010. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
omg...most már én is csak azt tudom mondani húzd fel -.-"
2010. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:
valaki vmi értelmes választ tudna adni? szted elviselhető vagy nem ?ha ilyen helyzetben lennél hogy igen "MUSZÁLY" lenne felvenni felvennéd?
2010. jún. 1. 22:08
 58/74 A kérdező kommentje:
de elmentem zuhanyozni
2010. jún. 1. 22:08
 59/74 anonim ***** válasza:

Én próbáltam értelmes ötletet adni....

és muszáj nem muszály

amúgy sokan mondták, hogy nem jó így. Ha azt akarod hallani, hogy jó, akkor tessék "jó így, menj nyugodtan"

de ettől még nem lesz jó.

2010. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
a második 21:39 es voltam
2010. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!