Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak még szeplős csajok?

Vannak még szeplős csajok?

Figyelt kérdés
Nekem mindíg is tetszett,de az utóbbi időben nem látok ilyen csajokat.Ha mondom valakinek,az jól kiröhög.Gáz az hogy szeplős csajok tetszenek?
2008. okt. 24. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is szeplős vagyok, de a szeplők inkább nyáron jönnek elő..de te szerintem a fehérbőrű lányokat szereted, nem a szeplősöket:))
2008. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak. Az egyik barátnőm is és én is az vagyok.

Sok fiú mondta, hogy a szeplők aranyossá teszik az arcomat. Ennek ellenére engem nagyon zavar, mert mindig azt gondolom, hogy ez olyan piszkos hatást kelt.

Miért lenne gáz, hogy neked szeplős lányok jönnek be? Nem kell mindenkinek egy tipúsú csaj, hogy bejöjjön. Képzeld milyen káosz lenne, nagyon sokan maradnának magányosan.

2008. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Énis szeplős csajszi vagyok,és még sokat ismerek, nekem nincs bajom a szeplőimmel:D
2008. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A válaszokból úgy tűnik,hogy sokan vannak.Jöhetne már velem szemben is egy.Ha valakinek az tetszik akkor nem talál olyat,ha valaki meg olyan akkor nem talál olyat akinek az tetszik.Jól megmondtam?Jól megmondtam!
2008. okt. 24. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
énis szeplős vagyok:P
2008. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ki Londonba, itt talalsz eleget!
2008. okt. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Énis szeplős avgyok deh én szeretem a szeplőimet bááár csak így télen:) Nyáron túlságosan sok van az orromon és a szemem alatt:S De ha neked teccik akkor örülök hogy ezzel felvidíthattalak hogy van oylan akinek az avn:D

Tamilina

2008. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

éééénis szeplős vagyok :))

nyáron durván olyankor nem szeretem

de amugy jo mert nem vagyok annyira 'áltagos sima arcu' :D

2009. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én meg nem szeretem hogy vannak...:(((
2010. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!