Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 164cm 46 kg ez jó alak?

164cm 46 kg ez jó alak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 21:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is azoknak a válaszolóknak van igaza, akik azt mondják, hogy ennyi adat alapján nem lehet megállapítani, hogy jó-e az alakod vagy sem. Én például 170 cm vagyok és 64 kg.. nem vagyok megelégedve teljesen az alakommal, mert van egy kis felesleg comb és csípő tájékán. Viszont 14 éve táncolok, rendszeresen kondizok, szóval izom is van rajtam. Ezzel szemben van egy osztálytársam, aki kb 165 cm és 52 kg körül van. Ő például arányban viszonyítva lehet, hogy kevesebb kg, viszont sokkal "kövérebbnek" tűnik.. köztudott, hogy az izom többet nyom, mint a zsír, tehát ez is nagyban befolyásolja a súlyt. Végszóként csak annyit, hogy tapasztalatból mondom, kondizással vagy valami egyéb sportolással hamar lehet jobb alakot elérni attól függetlenül, hogy a kilókon az nem biztos, hogy meglátszik. Én így gondolom :) Szép napot!
2012. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!