Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 164cm 46 kg ez jó alak?

164cm 46 kg ez jó alak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 21:00
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
na lássátok utolsó vállasozló... és iagza van ..én is jól érzem magam ..és nem vagyok gebe se fiú alakom sinc sés soknak tetszek és sokan szeretnék az én alakom.
2008. okt. 24. 20:24
 12/31 anonim ***** válasza:
hát szerintem is jó lehet... én 178 cm vagyok, és ugyanennyi kiló, és én tényleg elég gebe vagyok, de szerintem 14 centivel alacsonyabban ugyanekkora súllyal pont jól néznék ki(4. válaszoló)
2008. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Az alakodat ebből télleg nem lehet megállapítani, de sztem ahhoz a magassághoz ez a súly teljesen ideális. Én 170 centi vagyok és 52 kiló, és egyáltalán nem vagyok gebe, sőt sovány sem.
2008. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
hát szerintwm is jól avgyok így de ha pl 3 kg lenen még pluszba nem lenne rossz..de gebénem nem mondanám magam...
2008. okt. 25. 15:26
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

" na lássátok utolsó vállasozló... és iagza van ..én is jól érzem magam ..és nem vagyok gebe se fiú alakom sincs és soknak tetszek és sokan szeretnék az én alakom."


Na b@sszus, akkor meg miért kérded meg h ez jó alak-e???

Látatlanba megírták a véleményüket, ami neked nem tetszik, és máris írtad h neked meg tetszik az alakod...

Ha csak dicséretet vársz, akkor ne kérdezz!

Különben meg mit érdekel mások véleménye, ha te így jól érzed magad?...

2008. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
hát hogy csodálkozál te:))))
2008. okt. 26. 08:17
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért írta ezt a kérdést, mert kíváncsi volt az emberek véleményére...nemde??? és mivel eléggé érdekes válaszok érkeztek, jogos, h az én válaszomnak ad igazat, nem? mert ő gondolom nem fikázást várt, h "fiús meg gebe", hanem véleményeket, h más ember szerint ez jó alak-e?!...és azért valljuk be nem hiszem h arányos lenne 164centisen és 63kilósan...na mind1, ez csak az én véleményem...csak gondoltam szebben is meg lehet fogalmazni egy vélemény nyilvánítást...
2008. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hát modjuk ja ...kérdek valami ha jó vagy nem a másik rögtön persze de hiszen te gebe vagy ! elöször tanulja meg a szó jelentésést :)
2008. okt. 27. 18:02
 19/31 anonim válasza:

Na jó, én vmikor tizenöt évvel ezelőtt voltam hasonló méretű. Vagyis 165 cm a magasságom, s attól függően stresszesebb vagy stresszmentesebb napjaim voltak voltam 46-48 ill. 50-52 kg. Nem éreztem magam én sem gebének, de azért a mellméreteimmel sem mentem versenyre.

Aztán lassan az évek elteltével akarva akaratlanul gyarapodtam. Két kisgyerekem szülése után már messze nem sikerült visszakerülni az áhított 55 kg-ra, szó se a 48-50 kg-ról. Jelenleg 165 cm-sen 65 kg vagyok, s ducinak érzem magam, pedig mások szerint átlagos a kinézetem. De most már nem zavar annyira az egész, mint tiniként.

Tehát a véleményem az kedves kérdező, hogy korosztály függő a dolog. Vagyis, jelenleg nagyon jól vagy a bőrödben, később az évek teltével úgyis alakul még a hízásod. Arra vigyázz, mértékkel hízzál, ne kórosan, s a lelki egyensúlyod megteremtődik. 30 éven túl a 46 kg kórosan soványnak sőt gebének hathat, főleg leírva :)), de harminc év alatt azt mondom nem olyan veszélyesen sovány a 46 kg.

35 évesen ezt így látom :)). Remélem segítettem.

2008. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ha azt írod, hogy neked így tetszik az alakod, meg szerinted nem vagy gebe, stb... akkor minek teszed fel a kérdést? ;)
2008. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!