Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véletlenül gél körömlakkot...

Véletlenül gél körömlakkot vettem, de nincs hozzá uv lámpám. Lehet anélkül is használni?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem, nem olvastam el az apróbetűs részt, most mit csináljak? Amúgy minek kell hozzá a lámpa? Anélkül nem szárad meg? Ne nézettek butának, nem szoktam manikűröshöz járni.

2017. nov. 7. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Lakkozd be a körmöd és menj el a szoliba.

Vagy keresd elő a padláson anyád kvarclámpáját.

Ha van pénztáros ismerősöd, kérd el tőle az UV-s pénzvizsgálóját.

Ha volt a családban rádióamatőr, lehet hogy van még valahol egy UV-s EEPROM törlő, abba is beledughatod az ujjad.

De a legegyszerűbb, ha kidobod azt a sz@rt...

2017. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit vettél. Lehet, hogy csak gél hatású körömlakk, nem géllakk.
2017. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gél lakkot vettél, akkor az sehogy nem fog neked megkötni, csak uv lámpában. Ha gél hatású körömlakkot, akkor az ugyan úgy sima körömlakk, ami levegőn szárad.
2017. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez gél lakk, úgyhogy kénytelen leszek beszerezni egy uv lámpát a kövi fizumból. Nem akarom kidobni, mert nagyon tetszik a színe, és simában ilyet nem nagyon találtam. Köszi a válaszokat!
2017. nov. 9. 01:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem csak uv lámpa kell. Megfelelő reszelő, előkészítő folyadékok, alaplakk, fedőlakk, fixáló. Inkább add el és keress egy hasonló szìnű lakkot.
2017. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem szakszerűen csinálod meg, maradandó károkat is okozhatsz a körmödön. A gél lakk nem úgy múködik, hogy csak felkened, be a làmpába és kész. Alapos előkészítés kell. Jobb ha nem kísérletezgetsz magadnak otthon.

Inkább add el, vagy vidd vissza a boltba, hátha vissza veszik.

2017. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!