Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék? Hízási...

Hogyan hízhatnék? Hízási tippek? (lent folytatás)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pár kg-ot felszedni,de sehogy sem megy . :S

14/L . Az osztálytársaim is azzal piszkálnak (főleg lányok),hogy olyan vagyok mint egy létra és nincs rajtam mit fogni.Velük ellentétben a fiúktól legtöbbször dicséreteket hallok(kapok). 162 cm vagyok és 47 kg: 2-3 kg -ot szeretnék felszedni ,hogy teljesen jól érezzem magam a bőrömben... tanácsok ?


2010. máj. 29. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Első tanács: rakd a megfelelő kategóriába a kérdést.
2010. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hízzál. Ha a fiúk dicsérnek minek akarsz hízni:S azok a p**** csak irigykednek-.-
2010. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is ennyi vagyok(de rajtam van mit fogni mindig is dícsérték a fenekem)...:D minden pasi megnéz ,jó alakom van és csinosan öltözök is hozzá(ezt nem egoból mondom ..ezek tapasztalatok xd)

nekem is mindig beszólogatnak ilyen zsír disznó típusú csajok(bocsánat a kifejezésért ) de fogadni mernék h csak irigységből:D

ne foglalkozz velük...nem a hü.lye pi-csák számítnak hanem az h magadnak megfelelj és mint írtada pasik sem panaszkodnak rád:D


én se tudok hízni,lehet h nekem se ártana plusz néhány kilo,de így se panaszkodhatok :D:P


de ha genetikailag vagy vékonyabb akkor skármit csinálhatsz (mint én) nem fogsz tuni hízni,esetleg sporttal megpróbálhatsz erősödni ,izmosodni.;)

2010. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló :

Jellemző válasz ,az emberek inkább akadékoskodnak, mint hogy segítenének.

2.válaszoló: kössz a tippet de itt most nem arról van szó h hízzak -e vagy ne

A kérdés az hogy hogyan ??

2010. máj. 29. 11:20
 5/8 A kérdező kommentje:

3.válaszoló nagyon köszi !!

Egyépként nekem is a fenekem dícsérik xD :P

2010. máj. 29. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, ne hízzál csak azért, mert néhány tapló azt mondja. Ha jól érzed magad így a bőrödben, uccu!
2010. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyél meg minden nap egy banánt tejjel

vagy csinálj magadnak kukoricadarából tejbegrízt..és tegyél bele vmi gyümölcsöt

én ezektől anno ugymeghíztam h azóta se bírok lefogyni xD

2010. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
xD EGY PRÓBÁT MEGÉR : D
2010. máj. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!