Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik izzadásgátlót ajánlanátok?

Melyik izzadásgátlót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Rengeteget kipróbáltam már, de szinte egyik sem hat.Sajnos nagyon izzadok, és kellemetlen. 14 L
2010. máj. 27. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régóta használom már a Rexona-Sexy-t, és megvagyok vele elégedve.Az illata is nagyon jó.

17L

2010. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megoldás neve: solution antisudorica!!!!!!!!!!!!!!

Amiket reklámoznak semmit nem ér olyan embernek aki nagyon nagyon izzad. Én is így voltam vele.és itt ajánlották.

Írd be az itteni keresőbe,és sok mindent megtudsz róla...olvass utána, mert nem teljesen úgy kell használni mint az eddigieket.

CSAK gyógyszertárba lehet kapni, ott keverek ki. Szóval megbízhatóbb.kb.300-400 ft között van. Hidd el megéri!!

2010. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom amit az előző írt meg az Adidas Fruity Rhythm-t.
2010. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. máj. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!