Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyám miért kritizál a külsőm...

Anyám miért kritizál a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Szerinte semmi értelme retinoidot és kémiai hámlasztókat használnom. Pedig sokkal szebb a bőröm, szinte nincs is pattanás rajtam, vagy ha van, akkor is nagyon ritkán jön ki. Szerinte Garnier és Nivea krémekkel kellene magam. Persze azoktól mivel általában tele vannak nyomva alkohollal meg egyéb irritáló anyagokkal, még csúnyább volt a bőröm. Áttértem a koreai termékekre a COSRX-re, Benton-ra, és a The Ordinary termékekre. Az arcbőrőrm meg van újulva. Meg is jegyezték, hogy mitől ilyen sima az arcom, mert hogy olyan szép, még alapozóra se lenne szükségem. Anyám szerint úgy nézek ki mint egy viaszbaba. Azt kívánja bár allergiás lennék ezekre a krémekre, hisz ilyeneket nem egészséges használni.
2017. aug. 20. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg amiatt is kritizál, hogy miért használok mindig fényvédőt, mert neki furcsa, hogy hidegebb ideőben is használok, szerinte az is tönkreteszi a bőrömet. Abból is koreait használok.
2017. aug. 20. 18:12
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Anyád bigott. Kimosta az agyát a TV. Ezért ilyen.
2017. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyan nezel ki?
2017. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még az is baja hogy sovány vagyok, 170 cm és 50 kg vagyok, de szerinte olyan vagyok mint egy anorexiás, pedig nem is fogyózom.
2017. aug. 20. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Őszinte sajnálatot és megvetést érzek az olyan anya iránt, aki ennyire kritizálja a gyerekét... Aztán meg meg vannak lepődve, hogy ugyan mitől van önértékelési zavara meg testkép zavara a gyereknek... Oda se figyelj rá, hagyd ott ha rákezd. Biztos nagyon szép vagy és te tudod meg te érzed, hogy mi a jó neked.

Nyilván ő nincs megelégedve a külsejével és ezért kritizál téged. Úgy valahogy jobban elviselhető, hogy ő utálja magát.

2017. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mieet nem költözöl el?
2017. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Mert az anyukád és félt téged. Nem egy ismerősömnek ilyen az anyukája.

Viszont azt megkérdezhetem hány éves vagy? Mert ez a korodtól is nagyban függ.

2017. aug. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!