Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rettentően utálom a külsőm,...

Rettentően utálom a külsőm, az egész testem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pattanásos vagyok, a melleim kicsik, a combom nagy, striáim vannak, és a nemiszervem sem tetszik... (nagy kisajkak)


55 kg és 19 éves vagyok, ezek miatt lesem merek vetkőzni, utálom magamat a tükörben látni... nagyon utálom.



2015. okt. 7. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán foglalkozz fontosabb dolgokkal? Senki nem tökéletes, mégsem nyavalyog mindenki minden apró hibája miatt. Mert amiket leírtál azok apró hibák, ezektől még lehetsz egy iszonyat jó csaj is. Persze pattanások ellen lehet tenni, nagy combból lehet fogyni, striák ellen léteznek kezelések. Szóval máris van mit tenni hogy még jobban nézz ki.
2015. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem nyavajgasbol irtam le, jelen pillanatban annyira mely ponton vagyok, hogy elni sem szeretnek, sirnek, de nem tudok mar...

Nincs egy szep arcom de azt mar elfogadtam.

Pattanasos vagyok, igen az ellen lehet tenni.

Kicsik a melleim 19 evesen, ami valljuk be nem tul elonyos, olyan vilagban ahol mindenki oda van a szep formas mellekert. A tv, a reklamok, minden marketing azt suggalja, hogy milyen is a tokeletes no, vagy legalabbis a szep/csinos. Hat elnezve azt a marketinget en rohadtul csunya vagyok. Persze vannak jobb pillanataim amikor igenis elfogadom magam es tukorbe nezek azt latom hogy igenis szep vagyok, de mesztelenul ilyen meg soha nem volt, olyan szinten utalom a kulsomet hogy keptelennek tartom azt, hogy igy tetszenek barmely fiunak is...

2015. okt. 7. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzásba esel. A pattanások idővel elmúlnak, esetleg menj bőrgyógyászhoz, de kezeld gőzerővel. Mit értesz kis mell alatt? Mert pl. nekem nagy, de így is annak látom. Testképzavar, ami nem ritka. De, ha kicsi is, akkor is szeresd. Elegáns, aranyos, szexi. Sokkal több előnnyel jár, mint te azt hinnéd. Bár a nagy, striás combok miatt együtt érzek veled és azokat tényleg csak halványítani lehet - de hé, szinte mindenkinek van. Vörös még vagy gyöngyház színű? Nekem az utóbbi és egészen megkedveltem magamon. De milyen magas vagy ehhez a súlyhoz (nem tűnik soknak)? Mennyit sportolsz? Miket eszel? Én nem mondom, hogy muszáj elfogadnia magát az embernek. Tűzz ki egy elérhető(!) célt és tegyél a változásért. Hosszú időbe fog telni, de még mindig jobb, mint a nyavalygás. Az önutálatot pedig fejezd be, mert csak rosszat teszel vele. Minden héten állj a tükör elé és nézd meg magad jó alaposan, ítéletmentesen. Jegyezz meg mindig egy-két dolgot, ami különösen csinos rajtad aznap, mert hidd el, biztos, hogy van ilyen. A nemiszerv meg tényleg az a kategória már, hogy lófüttyöt sem érdekel. A partnered akárhogy odáig lesz érte, ez a lényeg.
2015. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a pattanásokat két hónap alatt eltüntetheti a tej és glutén mentes táplálkozás.

az ezekre adott mérgezési tünetek egyik formája az elburjánzó pattanások.

a kis cici nekem kimondottan tetszik és a nagy kisajakkal sincs problémám.

a többi dolgon a rendszeres edzés segíthetne.

mind a lelki,mind a testi dolgokon.

2015. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pattanások: kozmetikus, ha nem használ bőrgyógyász. addigis jó alapozó, amíg nem jön helyre.

kis mellek: a normális, nem középszerű proletár ízléssel rendelkező fiúk már rég nem a nagy mellekre verik a nyálukat. amúgy meg push up melltartóval felturbózhatod látszatra.

nagy comb: mi akadályoz meg, hogy lefogyj? bár nem tudom, az 55 kilóhoz milyen magas vagy, de azért olyan hatalmasak nem lehetnek ilyen súllyal.

striák: mindenkinek vannak.. kit érdekel?

nemiszerv: ezt jobb, ha elfogadod. alapjáraton úgysem látja senki rajtad kívül, ha meg valakivel ilyen intim helyzetbe kerülsz, akkor már úgyis mindegy.


ne legyél már olyan felszínes, hogy ezek miatt komolyan nincs kedved élni..

2015. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azért utálod a tested, mert menthetetlen, hanem azért, mert nő vagy. Ezt minden tini lány átéli, hogy belenéz a tükörbe és utálja magát. 19 évesen ideje lenne túltenned magad rajta.

Pattanások ellen van kezelés. A kis mellekkel nekem speciel semmi bajom, sőt kislányos külsőt kölcsönözhet, ami vonzó. Inkább ez, mint nagy lógó mellek. A comb formálható, csak mozogni kéne. Striák meg mindenkinek vannak, nem vészes dolog.

Az ajkaid miatt se aggódj, ha szexre jut a dolog, teljesen mindegy hogy nézel ki alul, bármelyik férfi keményen megrakna. Ettől függetlenül nem tudok elképzelni akkora ajkakat, hogy az elrontaná a puncit.

23 f

2015. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem te nem vagy csúnya. Nem minden férfi szereti a mű embereket.
2015. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!