Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves fiú hol borotválja?

15 éves fiú hol borotválja?

Figyelt kérdés
Lent egyértelmű, de pl hónaljnál mennyire? Lábam nem borotválom de hónaljam nem tudom, most rövidre vágtam ollóval hogy azért mégse 2km-es szőrszálak legyenek ott a strandon. Főleg lányok válaszára vagyok kíváncsi

2017. aug. 2. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
15 evesen biztosan nem 'kell' borotvalni sehol sem. Ha zavar, nyird le olloval vagy szakallnyiroval rovidebbre. A borotvalastol viszketni fog mint a franc, meg jol ki is pattogzik, kell az neked?
2017. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok,mellkasomat, hasamat, hónaljamat arcomat és a karomat borotválom, lent csak rövidre vágom
2017. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SpecKrisz válasza:

Szerintem alul szakálnyíróval rövidre, ha olyan a parner akkor a kedvéért csupaszra hiszen a p*nciért mindent! :)

De szerintem felül ha nem vagy egy ezüsthátú akkor hagyjad, ne akarj kisfiús felsőtestet....

34/F

2017. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!