Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen kinézetű...

Mit gondolsz az ilyen kinézetű fiúkról? Lányok bejönnek az ilyenek? Fiúk néznétek ki így?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 22. 22:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Bal oldal első, és a szakállas egész helyes:DD

de pasimnak nem fogadnám el őket.

Egyéjszakás kalandba nem mennék bele.

Meg túl izmosak. A nagyon kigyúrt fazonokat nem szeretem annyira. De azért egyszer kétszer megfogdosnám az izmaikat :DD

2010. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Fujj, ezek egyenesen undorítóak, túl izmosak, a hideg kiráz ha ilyet látok.

25L

2010. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

2szélső(L)

többi öreg:S

16l

2010. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem tetszik az arca. A teste meg nem érdekel, ha nem tetszik az arca szóval...

Egyébként szerintem nincs velük gond, mármint a testükkel. De nekem akkor se jön be közülük egyik sem.

2010. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

Megint én.

Azért ne haragudjatok, már de hogy lennének már öregek?!

Én csak 21 vagyok, de szerintem egyik sem öreg. Az más dolog, hogy ők speciel nem tetszenek, de akkor se öregek.

:)


Amúgy szerintem is túl izmosak ennek ellenére viszont az arcukat tekintve 0 kisugárzás és semmi egyediség.

Én egyéjszakás kalandba se mennék bele. :s

2010. máj. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Fejre egyik sem jön be, de a testük elég jó. =)
2010. máj. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem is a 2 szélső (L)

15/L

2010. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

nekemis a két szélsöö:PP

15L

2010. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Őket már férfiaknak lehet nevezni, sajnos Mo-n kevés ilyet látni..:S:SItthon csak Justin Bieber hasonmások, a tipikus "Focistára próbálok hasonlitani",és a igényesség=semmi kategoria van.(TISZTELET A KIVÉTENEK)
2010. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 maundrel ***** válasza:
ez egy beállított fénykép, ezért a póz, az olaj, na meg egy kis photoshop. ezeket már férfiaknak lehet nevezni. (és sztem sok fiú nézne ki így....) Sajna ma lányos fiúk a divat. Szóval nekem , igen, kifejezetten bejönnek a férfias férfiak. :)
2010. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!