Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én nem értem, mi értelme...

Csak én nem értem, mi értelme van a haul videóknak?

Figyelt kérdés

Mi értelme van annak, hogy be mutatjuk, mit vettünk?


Ha én szeretnék magamnak új ruhákat, akkor körülnézek én saját magam, és nem megnézek egy videót, hogy megtudjam, valaki mit vett, mert akkor én is azt fogom venni.


Ráadásul az ilyen videósoknak a nézői javarészt 10-13 éves kislányokból állnak, akik nornális esetben még nem olyan ruhákat hordanak, mint amiket a tini vagy huszonéves lányok bemutatnak.


Szerintem idegeneknek semmi köze ahhoz, hogy mit vesznek, persze ha kérdeznek, lehet válaszolni, hogy honnan van, de mutogatni?

Nekem ez olyan felvágós, hogy az jut róla az eszembe, hogy "na nézzétek, miket vettem, hű, egy csomó mindent, nézzétek, milyen szép, csini rucik, mennyi mindent vettem, hű, milyen gazdag és milyen csini vagyok!"


És egyáltalán miért nézik ezeket annyian?



2017. júl. 28. 14:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs értelme:D
2017. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Én nem gyakran kattintok haul videokra de ha igen akkor az unatkozáson kívül két okból :D

1. Ha valami rendelős oldalról vásároltak amit nem ismerek, akkor segítség hogy mire szamitsak tőlük. Milyen lesz a minőség, az ár, meg úgy általában mi a benyomás róla. Volt hogy megtetszett valami nagyon de ha nem látom a videókban nem mertem volna megrendelni.

2. Néha jó inspiráció ahhoz hogy milyen típusú ruhákat vegyek magamnak, főleg ha a videós stílusa hasonlít az enyémhez.


De azokat én sem szoktam nézni amikor magyar üzletekből van pl H&M mert nem akarok ugyan olyat és amúgy is bemegyek és megnézem. És néha tényleg idegesítő tud lenni mikor százezreket költenek el mindegyik videoban es hetente van egy. De hat el kell fogadni hogy gazdagok és megtehetik :/ Ezek a videók tényleg tudnak segíteni

2017. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!