Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szerintem,...

Miért van az, hogy szerintem, és mások szerint is sokkal jobban nézek ki, ha az arcomat tükrözzük?

Figyelt kérdés
Nlrmál esetben az arcom olyan 4-5/10, viszont tükrözve 6-7/10 mások szerint, de szerintem is. Miért van ez így? Végülis teljesen ugyanaz az arcom mindkét esetben, csak a másik oldalon vannak a dolgok.

2017. júl. 26. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb vagy a bal oldalad tükrözése? Kicsit ezt nehéz elképzelni. Egyébként ilyen a természet, ezek a te személyiség jegyeid így vagy olyan amilyen.
2017. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az egyik oldalt tükrözöm a násik oldalra, hogy szimmetrikus legyen, haneü az egészet ahogy van tükrözöm. Tehát ami a bal oldalon van az étkerül jobbra, a jobb oldal megy át balra. Szócal pl amikor tükörbe nézel, már ott is tükrözve látod magadat, nem úgy, ahogy más látna, aki veled szemben áll, mert az oldalak felcserélődnek.
2017. júl. 27. 06:41
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert mindenkinek aszimmetrikus az arca, és máshogy néz ki türközve.
2017. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!