Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S. intim szőrtelenítő...

S. O. S. intim szőrtelenítő krém tipp plz?

Figyelt kérdés
Tudom van Veet meg Depilan... melyik a jobb? Érdekelne, hogy megéri-e. Valami tapasztalat vele lányok? Mennyibe kerül?
2010. máj. 19. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
én a sima veet szőrtelenítő krémmel szoktam.sztem jó.
2010. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és 1299.- dm-ben.
2010. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is szeretném kipróbálni, de még nem mertem. De én is kíváncsi lennék hogy milyen és hogy meddig tart? Én eddig csak borotvát használtam, de már kezdem unni, mert egyre erősödnek a szőrszálak és egyre töb is van. A krém is ilyen?
2010. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a lábamon ilyennel kezdtem és tökéletes volt csak drága. Nekem nem nőtt be, nem kellemetlen és mindent lehozott (Veet).


Tescoban láttam egy kevésbé jónevű intimszőrtelenítő krémet olyan 900 ft magasságában, pink a csomagolása. Használta már valaki? esetleg van más kevésbé borsos árú márka amit ajánlotok?

2010. máj. 22. 13:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és az a doboz hány alakalomra élég?
2010. máj. 22. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én használtam opilcát,jelenleg pedig evelynt.mindkettőnek pink csomagolása van.Nekem az evelyn jobban bevált,elég jó,most a rossmanban 600ftra lesz leárazás belőle.
2010. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!