Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ennek így értelme? Szőrtel...

Van ennek így értelme? Szőrtelenítő krém+epilátor

Figyelt kérdés

szóval úgy gondoltam, h veszek egy epilátort^^ meg van otthon egy olyan szőrtelenítő krémem, ami nem tom hogyan, de gyakorlatilag kilazítja a szőrszálaim gyökereit.(egyszer leszedtem vele a kezemről a szőrt, és amikor napok múlva visszanőtt, a körmeim közé csippentve, vagy a szemöldökcsipeszemmel simán ki tudtam húzkodni, és egyáltalán nem is fájt. sőt, úgy tűnt, mintha nem is lennne- vagy nagyon el lenne vékonyodva a szálak gyökere)

hülyeség lennne ez így?


2011. jún. 25. 01:40
 1/1 anonim válasza:

!Az epilátor csak néhány alkalommal "fáj"...inkább kellemetlent mondanék,utána már meg sem érzed!Elvékonyítja,ritkítja a szőrszálakat!Én lábra,karra,hónaljra is használom simán!:)

Talán annyi hogy nekem piros pettyes lesz a lábam utána és idegesít (2 napig hosszú gatya:S) és most rájöttem hogy zuhanyzás után használva nem pirosodok ki!Gondolom felpuhult a bőröm meg a szőr!Kifejezetten nem is éreztem hogy epilálok!:)

2011. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!