Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A notino oldalról tesztert...

A notino oldalról tesztert rendelt már valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Egészen pontosan ezt akarom megrendelni. Teszter. Elméletileg ugyan az mint az eredeti csak csomagolás nélkül. Csak gyanús hogy 5000 forintért 125 ml-t kapjak, mikor a boltban 8000 Ft 30 ml. Valakinek van már tapasztalata az oldallal? Vagy inkább a teszterrel? Tényleg ugyan az az illat, tartósság?



2017. jún. 19. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ugyanaz. Ez az, amit az üzletekben kitesznek, hogy elfújkáld. Sokszor nagyobb, mint amit meg lehet venni.


Én is rendeltem már tesztert, annyi volt a különbség, hogy a doboz nem rózsaszín volt aranybetűkkel, hanem fehér, fekete betűkkel, egyszerű papírdoboz. A tesztert nem szokták csicsásan becsomagolni.

2017. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Teszterek

A teszter klasszikus parfüm, melyet a hagyományos parfümériákban használnak ahhoz, hogy a vásárlók kipróbálhassák az illatokat. A teszter egyszerű fehér vagy barna kartondobozban van, vagy akár doboz nélkül is előfordulhat. Egyes gyártó nem látja el a terméket kupakkal. Amivel viszont nem tér el a klasszikus kiszereléstől az az összetevő. A klasszikus parfüm és a teszter összetevőiben mindig megegyezik.


A teszter vásárlást akkor ajánljuk, ha nem ragaszkodik a szép csomagoláshoz, és nem okoz gondot a kupak hiánya. Ezért alkalmas ez a kiszerelés saját használatra. Amennyiben ajándéknak szánja a terméket, inkább a klasszikus kiszerelést javasoljuk."


El kellene olvasni amit az oldalon írnak és nem minden nap rákérdezni. Azért egy ilyen hírnevű oldal nem szórakozik a vásárolóival, sőt szerintem az egyik legjobb magyar szépségápolásos webshop.

2017. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem rá h pontosítsak a kérdésemen. Mert igazából erre voltam kíváncsi. Elolvastam. Viszont véleményekre és tapasztaltatokra vagyok kíváncsi. Mert írni bármit lehet.
2017. jún. 19. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy írni bármit lehet, mert ha nem az van, amit leírnak, megyek a fogyasztóvédelemhez.
2017. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Szia,tavaly nyáron barátnőm rendelt ugyanerről az oldalról(akkor még iparfüméria volt a neve)egy Police teszter parfümöt,mert olcsó volt a boltihoz képest,de amikor megkapta állítása szerint egyátalan nem hasonlitott a bolti illathoz,büdös volt és nem tartós. Hosszas levélváltás után visszapostázta és visszaadták az árát.
2017. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na. :( Most szomorítottál el. Tegnap reggel rendeltem meg. Lehet rossz döntés volt megrendelni. Elég sokan írták h nem az az illat, de volt aki azt h eredeti. Na mindegy. Még van egy kis fújásnyi az eredetiből amit boltban vettem. Ha nem hasonlít az illata küldöm is vissza. De remélem postaköltséggel együtt vissza fizetik.
2017. jún. 22. 10:40
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudjatok, de egy bolond százat csinál...

Nem az az üzletpolitika, hogy legyártanak egy szart ami egészen más mint az "eredeti" aztán egyesek észreveszik mások pedig nem. Ez nem így működik. Majd akkor mondjátok hogy más ha mindkettőt egy időben szagoljátok!

Velem is megtörtént, hogy megszagoltam egy illatot a dm-ben és nagyon tetszett, meg akartam venni aztán halogattam. Mire odajutottam, hogy megvenném, újra megszagoltam ugyanazt a tesztert de már nem tetszett és nem akartam elhinni, hogy ezért annyira odavoltam..

2017. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

A másik meg az, hogy bőrön kell szagolni. Nem úgy, hogy a boltban papíron de fini, aztán megrendeled, és magadon nem tetszik. Boltban magadra kell fújni, és egész nap figyelni, hogy változik az illata. Nekem van olyan parfümöm, ami papíron szerintem büdös, de rajtam tök jó lesz.


A tartósság meg, nyilván figyelni kell, hogy EDP, EDT, vagy mi egyebet rendelsz.

2017. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ezzel nem értek egyet. Más az h nem tetszik az illat vagy teljesen más. Volt ilyen parfümöm elég különleges illata van. Ebben is igazad van. Nem mindegy hová fúj. De ha már használt olyat akkor rá ismer az ember.

Vettem én már cuba parfümöt piacon, persze csak kíváncsiságból. Alapjáraton szinte ugyan úgy nézett ki. Viszont arc szesz szaga volt. Tehát még csak nem is vizezett vagy bármi.

Az oldalt pedig nem ismerem. Így tehát benne lehet a pakliban hogy néha néha egy kis hamisítványt becsempésszenek. Miért hazudnának a vásárlók?

De persze ez csak feltételezés, remélem nagyon tévedek elvégre én is rendeltem. :D De persze most jön mindenki azzal hogy hogy gondolhatok ilyet, de a mai világban már bármi megtörténhet.

2017. jún. 22. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Már én érzem szánalmasnak magam, hogy egyáltalán válaszoltam/válaszolok. Neked csak az a jó ha valaki a te álláspontodat vallja.. Nem érdekem, hogy meggyőzzelek (nem is akarlak). Majd idővel rájössz vagy nem mi hogy működik..
2017. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!