Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt online valaki már a...

Rendelt online valaki már a ZAFUL nevű oldalról?

Figyelt kérdés
mindenhol ezt reklámozzák és nagyon jó cuccok vannak most akciósan főként fürdő ruhát szeretnék. Csak félek átverés mert jó múltkor is rendeltem egy new balance cipőt egy külföldi oldalról és levontak 10.et a kártyámról (akciós volt 30 ról talán)aztán semmi értesítés nem jött telefonszám sincs az oldalon tudom sok idő mire megjön ha egyáltalán megjön de szerintem nemfog.Szóval ki mit tud erről az oldalról ?
2017. jún. 7. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem, megjött minden rendesen csak külön küldözgetik a cuccokat ha többet rendelsz ami elég idegesítő. Egy csomag 2-3 hét mire megjön. És nagyon büdös vegyszerszagú mind.
2017. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és mennyi a kiszállítás ?

plusz :D ugyan olyanok mint a képen? am köszi a választ.

2017. jún. 7. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen ugyanolyan mint a képen, nem úgy mint az AliExpressen ahonnan egy rongyot kaptam kb. A szállítás nem tudom h mennyi, csak azt hogy $30 felett ingyenes de az oldalon tuti hogy fent van
2017. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi én csak kérdezni szeretnék,hogy a szállítás standardként volt 2-3 hét? :D (Valószínűleg neked is már megjött kérdező, neked mennyi idő volt, mire kijött? :) )
2018. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Standard shipping 6$ vagy 6.99$, az express talán 9$ (ha jól emlékszem). Én is most rendeltem először, bőven a free shipping ár felett, szóval nekem azt nem vonták le :) egyenlőre várom, hogy érkezzenek a dolgok
2018. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!