Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki rendelt már a Trend Maker...

Aki rendelt már a Trend Maker nevű oldalról az tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Először is az érdekelne hogy mennyire megbízható az oldal?

Mennyi idő amíg kihozzák a rendelt terméket?

És hogy a termékeik eredetiek-e?



2016. aug. 20. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:
En nem hazhoz szallitast kertem, hanem az o kozponti helyukre, ahol szemelyes atvetel lehetseges. En egy "miss lulu" taskat rendeltem, igy ezt markanak nem tekintettem :D imadom a szep kivitelezeset, de mar kezd sajnos bomlani a dragam pedig csak masfel eves. Egy nagyon nagy merev falu fekete taskarol van szo es csak a reszek azelein a szilikon resz jott le pl.: a pantjanal. Ird be youtube- ra a viszkok fruzsi meg a herczeg hajnalka is szokott innen rendelni, ott lathatsz orakat, taskakat is kozeleol mgmutatva, igy el tudod donteni, hogy ez az a minoseg, amit varsz. :)
2016. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. aug. 20. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!