Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon kiábrándító...

Fiúk! Nagyon kiábrándító nektek, ha egy lány ujjatlan pólót vesz fel, és egy picit borostás a hónalja?

Figyelt kérdés
Egyébként ápolt vagyok, fürdök mindennap, stb, csak minden nap nem tudok borotválkozni..
2017. máj. 9. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc akar lenni?
2017. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha nagyon szembetűnő akkor igen ,de ha nem látszódik vagy hasonló akkor nem. 19/f
2017. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

nem.

nem kell mindig minden pillanatban tökéletesnek lenni.

2017. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem borotválkozom mindennap, ki is készítené a bőrömet, de szerintem alapvető dolog, hogy olyankor nem húz az ember ujjatlan pólót... még női szemmel is igénytelen számomra...
2017. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nyáron ilyenen nem akad fenn az ember hiszen kényelmi szempontból jó az ujjatlan, és akinek nőként esetleg erősebb a testszőrzete az nemigen tud mit kezdeni minden nap meg nem borotválkozhat ahogy te is mondod. De ez elég egyénfüggő ki mennyire szeret belekötni a dolgokba :) 27/F
2017. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2017. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
alapvetőleg kiábrándítónak gondoltam, de nyáron a kiszemeltemet megláttam így, és valamiért nagyon beindított :)
2017. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen az. És nem a kis borosta a nagyon vészes hanem az hogy ilyenkor ujjatlanban van valaki. Az nagyon kiábrándító. Egyébként sokkal kényelmesebb egyszerűbb és tartósabb gyantáztatni a hónaljat. Amikor lerántja tényleg fáj, de egyáltalán nem vészes. Cserébe hetekig puha és szőrtelen.
2017. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!