Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalom hiányos vagyok, na!...

Önbizalom hiányos vagyok, na! Szerintetek. Okés vagyok? :$

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki kíváncsi rá, hogy mit gondolnak róluk, és ezzel persze én is így vagyok, mivel tényleg elég kicsi az önbizalmam :S Légyszi normális válaszokat! És nem vagyok terhes,oké? -.-" (a képen az anonimitás miatt nincs fejem xD és kort később írok :D)

[link]

[link]


2010. máj. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Az arcodban sem kellett csalódnunk, szóval nagyon szép lány vagy, tetszel. :) (Csak a körmök... nekem is a természetes tetszik.)
2010. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Köszi mindent ^^

Az egyik válaszoló jól megtippelte...14 és fél :D (leszek 5 nap múlva)

2010. máj. 16. 00:02
 43/51 anonim ***** válasza:

A tested alapján én idősebbnek tippeltelek volna jóval.


Nem tudom ilyenkor mit kell aggódni amelleid miatt, hiszen most kezdtek csak el nőni és már így se kicsik!


Na meg ilyenkor műköröm?!! Hááát...


Amúgy az arcoddal sincs különösebb baj, aranyos arcod van.

2010. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Az arcod is nagyon aranyos :D Szóval, az egyik kommentemben már adtam 10/10-et, de sajna így lefutottál a skálámról. most úgy 13-14 vagy a 10-es skálán ^^ Amúgy nagyon meglepődtem hogy ilyen fiatal vagy. Ha 18 lennél akkor is tökéletesek lennének azok a kis csini ikrek, de így még nőni is fognak... Uram atyám, pár év múlva valaki nagy mázlista lesz ;) 18/f
2010. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
57%

1: a melleid nekem nagynak tűnnek a korodhoz képest.

2: vékony vagy, szép a bőröd

3: aranyosnak tűnsz

4: 14 évesen nem kéne így mutogatnod magad mert marha rosszul járhatsz ha felismernek és majd rádkattan valami beteg pedofil.

2010. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is ilyen alakom van mint neked, talán egy kicsit vékonyabb vagyok, de én 30 éves vagyok, és nem rég szültem.

Szuper alakod lenne ha mozognál egy kicsit, alapjában nincs vele semmi baj, de jobban néznél ki izmosan, feszesen.

2010. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
53%
00:55: szerinted sajnálná? ezek alapján nem hinném hogy erkölcsös lány lenne, aki megválogatná hogy kivel fekszik le...
2010. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
33%
hát másfél évvelvok idősebbnálad és mégis ugy nézel ki mintha a nővérem lennél :D sztem van rajtad felesleg bocsi :S és a műköröm 14 évesen eléggáz :D lepontozhatsz:D
2010. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
hát nem tudom de nekem 18évesen van ilyen alakom...kicsit nagyobb cicivel...ha nem vigyázol elhízhatsz...
2010. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
A testalkatom hasonló, csak a combom vékonyabb vmivel. Szép, arányos alakod van, nincs itt ok az aggodalomra, te jány! :D Az már az én problémám, hogy a műkörömtől hánynom kell, főleg, ha egy ilyen kislányos, kedves, bájos arc társul hozzá. Valahogy mindig a kiégett 40-es nőkhöz tudtam kötni. xD
2010. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!