Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel?

Mit csináljak a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom! Fekete színű, pedig a hajam barna, ráadásul ívelt, így egyáltalán nem illik a magas homlokomhoz. Öregít is, pedig tizennégy éves vagyok, és csúnyítja is az arcom. Olyan szemöldököt szeretnék, mint ami a koreaiaknak van, egyeneset, de íveltből nem tudom, hogy lehet e olyat csinálni. Ráadásul anya nem biztos, hogy engedné. Egyszer megemlítettem neki, hogy utálom, de kiakadt, hogy tetováltatni szeretném, pedig eszembe se jutott, csak a formáján és a színén szeretnék igazítani. Mit csináljak? Már nagyon elegem van belőle!

2017. ápr. 1. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,ha fekete a szemöldököd max 1-2 árnyalattal világosítsd,akkor még nem néz ki rosszul,sőt.A formája meg azért olyan ,mert ez illik az arccsontodhoz.Ha esetleg kiáll pár szál,azt kiszedheted csipesszel,vagy amivel szeretnéd.A magas homlokhoz szoktak ajánlani frufrut.

Remélem sikerült valamit segítenem! 17/L

2017. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sötét szemöldököm van, pedig szőke a hajam.

Világos szemöldökporral szoktam halványítani egy kicsit.

Hidd el, az ívelt szemöldök sokkal szebb, mint az egyenes. Karaktert ad az arcnak.

Konzultálj egy kozmetikussal, hátha ő ki tudja szedni olyanra, amilyet te szeretnél. Lehet, hogy azt fogja javasolni, hogy egy darabig növeszd, hogy kellően sűrű és vastag legyen, hogy teljesen átalakuljon a formája.

A szemöldök tetoválásról mondj le. Annál nincs gázabb.

Nagyon igénytelenül néz ki főleg egy fiatal lányon.

Ha idősebb leszel, esetleg botoxszal korrigáltathatod. Így ha esetleg nem tetszene a végeredmény, 2-3 hónapon belül visszaáll.

2017. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Soha nem lenne szemöldöktetoválásom, mert szerintem ronda. És ettől a szemöldöktől olyan fura lesz arcom, ha letakarom, akkor sokkal szebb.
2017. ápr. 1. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!