Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szemöldökömmel?...

Mit tegyek a szemöldökömmel? Nagyon távol vannak egymástol.

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy mit tudnék tenni a szemöldökömmel ? Mert nagyon nagy a hely a kettő között és eléggé elrontja vele az egész arcomat baromi hülyén néz ki... Vannak a helyén szálak de nem sűrűn és nem is látszódnak nagyon vékonyak halványak szóval igazából mintha ott sem lennének ricinus olajjal próbálkoztam már elég régóta használom de nem segített semmit ezért is írtam ide hátha valaki tud valami megoldást rá. Sminkelni nem szeretnék mert fiú vagyok és eléggé látszódna... Írjatok valami megoldást pls előre is köszönöm!!!
2016. jan. 20. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemöldöktetoválás? Jobb ötletem nincs.
2016. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutass képet a szemöldöködről.Így sajnos nem igazán tudnunk tippeket adni.
2016. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!