Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az iwiw "egymás szemében"...

Az iwiw "egymás szemében" szerint átlagos a külsőm! Pedig egy szép lány vagyok. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Élőben általában dicsérnek hogy jól nézek ki,pasik is megnéznek...erre most látom hogy 7 ember alapján átlagos vagyok.:S :S tiszta lelkibeteg lettem :(
2010. máj. 12. 10:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az irígy ismerősök hobbija lepontozni a náluk jobbakat, h elvegyék az önbizalmát...csajok voltak, szarjál bele, az a lényeg, h a pasiknak tetszel.
2010. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Na meg magadnak
2010. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az emberek irigységből és utálatból is értékelhetnek rosszra.

Én 3,5 vagyok azaz az átlagos és jól néz ki között, ez talán nem is olyan rossz.

De amikor felvettem ezt az alkalmazást valaki egyból 1-re, vagyis csúnyácskára pontozott!

Tudod, mekkorát röhögtem?

Végülis sikerült megkeresnem ki az, aki ezt az alkalmazást felvette és utál is!

Egy lány volt, dagadt és ronda...és nagyon irigy.


Szerintem ilyesmivel ne foglalkozz, nézz bele a tükörbe és ha szépnek látod magadat ne ásd el az önbizalmad.

Nekem még mindig fent van, de már nem is nézem....szóval sokan pontoztak, úgyhogy változni nem fog sokat.


Ha érzékeny vagy, inkább töröld.

Sok a hülye irigy ember. Na meg mindenkinek más tetszik.

2010. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. máj. 12. 12:58
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek lehetsz szép,vagy mégis mit hittél?

Bevallom én is meg vagyok magammal elégedve,de ettől függetlenül belátom,hogy nem mindenkinek lehetek szép és bomba nő és ezt el is fogadom.

2010. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Aki nem birja a kritikát, az ne telepitsen ilyen egymás szemében, meg pasik és csajok alkalmazást.

Amúgy én én is voltam már úgy, hogy csak úgy rákattintottam valamire, és kész. Szerintem pont az irigyeid pontoztak le.

2010. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezért kell letiltani az alkalmazásokat, a hülye, rossz indulatú ismerősöket meg törölni. :)

Ne érezd magad rosszul emiatt! Nekem az ízlésemet 2-esre pontozták, teljesen ok nélkül. Meg is lepődtem rajta. Ezekből az emberekből a rossz indulat és az irigység beszél.

2010. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ugyan már,akinek nem tetszel az rögtön irigy?Gondolkozzatok már egy kicsit néha...
2010. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Ez nem komoly, ha megnézed az alkalmazást, ott feltesz a kérdést, ki áll neki az alapján elmélkedni, hogy xy vajon most mennyire szép, hanem bejelöli a legrosszabbat vagy a legjobbat, attól függ, milyen kedve van. Lehet, hogy valaki azért lett szép, mert csak a barátai szavaztak rá, ők meg szeretetből maxot adtak, téged meg olyanok, akik nem is ismernek rendesen, csak az icipici profilképedre ránézve bejelölték, hogy átlagos vagy, de nem is emlékeznek rád élőben. Ez tapasztalatból mondom, az elején én is felidegesítettem magam ezen az alkalmazáson, azóta nem nézem.
2010. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma az ízlése.Az a lényeg,hogy saját magadnak tetszel!
2010. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!