Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az iwiw "egymás szemében"...

Az iwiw "egymás szemében" szerint átlagos a külsőm! Pedig egy szép lány vagyok. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Élőben általában dicsérnek hogy jól nézek ki,pasik is megnéznek...erre most látom hogy 7 ember alapján átlagos vagyok.:S :S tiszta lelkibeteg lettem :(
2010. máj. 12. 10:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted ez kit érdekel??
2010. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
bocsi,a kérdésem lemaradt: szóval mennyire hihetünk ezeknek az értékeléseknek? Mennyire reálisak?
2010. máj. 12. 10:56
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát elmondom, egyszer csináltunk egy kamu regisztrációt, szívatási célból, bejelöltünk random embereket, akiknek kb. fele simán visszaigazolta. Később megnéztük az egymás szemében értékelését, és 4.8-et kapott az őszintére :-)

Szóval kb. ennyire kell komolyan venni...


Amúgy meg általában az igazán szép csajok nem érzik magukat szépnek, ebből feltételezem, nem lehetsz annyira szép :-)


Na jó ez csak poén volt, de amúgy is annyi féle szépség van, hogy ezt nem lehet számmal értékelni. Szóval ne vedd komolyan!

2010. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Irigylem a problémáidat! megyek is inkább vizsgára tanulni, minthogy ezzel foglalkozzam....O_o;

Amúgy linkelj képet, aztán max mondunk véleményt.

2010. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

csak nem esett jól...mindegy.

egyébként nekem is vizsgára kéne tanulnom,csak idetévedtem és itt ragadtam :D :D

2010. máj. 12. 11:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

semennyire..

biztos vannak olyan ismerőseid is iwiw-en akik nem szeretnek, és direkt "lepontoznak"

amúgy szerintem azaz alkalmazás egy rohadt nagy hülyeség..

2010. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Figyelj ha te szépnek találod magad, meg a környezeted is, akkor amúgy mit érdekel az iwiwesek véleménye? Itt is annyi hülyeséget szoktak írni azoknak akik képeket töltenek fel:). Annyi különböző ember van, hogy úgysem tetszhetsz mindenkinek. De ha elégedett vagy magaddal, akkor szerintem nincs is rá szükség:)
2010. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
igen,elégedett vagyok magammal,csak önbizalomnak hiján vagyok sokszor...le is törlöm ezt a hülye alkalmazást,nekem nem kell
2010. máj. 12. 11:21
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek más a szép..

de ne legyél már fejre állva magadtól, hogy milyen szép vagy (:

2010. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan úgy vannak vele, hogy akiket kedvelnek, azokat mindig maximálisra értékelik (ha igaz, ha nem), akit meg nem, azt meg lepontozzák. Ez az alkalmazás így működik szerintem.

Emiatt aztán kár lelkibetegnek lenned!

2010. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!