Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire szőrös a hátatok és a hasatok?

Figyelt kérdés
Mennyi az, ami még "elfogadható" szerintetek? HA szőkíteni szeretném, azt mivel/hogyan kell?
2010. máj. 11. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem

de sztem udorító, ha vkinek szőrös, ha barna , ha szöke

sztem gyantáztasd, és egyre kevesebb lesz

2010. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hátam aljánál csak olyan kis "babaszőrök" vannak, az nem gond. A hasamon a köldököm körül sötét és hosszú a szőr, azt csipesszel kiszedem mindig. Szőkíteni felesleges, attól nem lesz kevésbé látható csak épp szőke...
2010. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem a hátam egyáltalán nem.. nekem is köldököm körül van de nem ilyen kan szőrök.. és nyáron mindig kiszőkül magától, és teljesen "láthatatlan..."
2010. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

de irigylem az elsőt

nekem sajnos a hátam is nagyon szőrös, a hasam annyira nem, de ott meg sötétebb a színe, úgyhogy sz@r ügy.szerintem ne szőkítsd, gyantázd le inkább.

2010. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem szőrös sem a hátam, sem a hasam :)

szerintem a hidegebb hónapokban, amikor úgysem látja senki szőkítsd és bikiniszezonban meg gyantáztasd.

16/L

2010. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szőrös xD kéne ?
2010. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is szőrös ahátam és hasam is:(.Gyantáztasd vagy epillátorozd.Nekem is sötétebb színű.:(

22/L

2010. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem szőrös egyik sem...max a hasamon olyan pihék amik csak a spotlámpa fényében láthatók:D és csak én veszem észre.:D


amúgy epiláld ha zavar, az a legegyszerűbb.

2010. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már gyantáztam egy ideig, de feltűnő volt, hogy máshol az egész hasamon vannak apró szőke pihék, amik ugye természetesek, ott meg nincs semmilyen szőr, aprócska pihék sem! Tehát nekem attól sem lett szebb. Azóta szőkítem... ezzel sem láthatatlan, de a gyantával még idétlen is volt.
2010. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hasam nagyon kicsit az, le szoktam kapni, a hátam szerencsére semennyire. szerintem csak az alig látható piheszőrzet elfogadható ott.
2010. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!