Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Molettebb lányok/hölgyek:...

Molettebb lányok/hölgyek: hogyan fogadtátok el az alakotokat?

Figyelt kérdés

Olyan lányokat kérdezem, akik az átlagnál jóval ducibbak/molettebbek, de megbékéltek a dologgal és tudják magukat szépnek látni.


Mi kellett ahhoz, hogy elfogadjátok magatokat? Mi segített ebben? Hogyan tudott/tud ebben segíteni a partneretek? Az életkorral is változik ez?


Én férfiként kifejezetten a teltebb, molettebb alkatú hölgyeket kedvelem, de szinte mindenki vékony akar lenni, le akar fogyni, és elégedetlen magával. Azért érdekel a kérdés, hogy lehet-e segíteni a lányoknak abban, hogy jobban elfogadják magukat, és van-e esély, hogy egy ducibb lány egyszer elhiszi, hogy gyönyörűnek látom.


25/F



2017. márc. 3. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kellett elfogadni, én egyszerűen így szeretem magam.

Így látom magam szépnek. Soha nem akartam lefogyni, mert az nem én lennék.

2017. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hű, ez jó kérdés! :D Nem is tudok rá jó választ. :)

De kíváncsi vagyok ki mit fog válaszolni.

És te mit szeretsz a teltebb nőkön? Miért tetszenek jobban mint a vékony lányok?


25nő

2017. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán picit off. De én pl azért voltam kövér, mert nem szerettek. Még a szüleim se, és ezért folyton kajáltam, meg depressziós voltam, egyszóval egy roncs. Ekkor összejöttem egy sráccal valami oknál fogva és csak úgy fogyni kezdtem. :D jól éreztem magam és elhittem valamennyire, hogy nem vagyok olyan ronda. Aztán szakítottunk, elkezdtem visszahízni és aztán leadtam egy 10-est miközben evészavaros lettem.

Egyszóval egy lánynak szerintem hatalmas löketet ad, ha szeretik, de ha találkozol egy olyan lelki nyomival mint én, szerintem ne jöjj vele össze. Nem akarok megsérteni senkit, de csak a te lelked lenne lehúzva. Megváltoztatni úgysem fogod tudni és önmagát is csak perpill fogja szeretni

Inkább keresgélj tovább életvidám, duci lányokat:) én is ismerek párat de mindnek van baràtja:D

17/l

2017. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!